Wirus koronowy: Simon Hosunia zaszczepiony przeciwko COVID-19

  • Simon Hosania, lat 44, został zaszczepiony przeciwko Cora-19 w klinice w Starej Biotnicy. „Ponad 90 km od domu, ale nieważne – jechałbym nawet 1090” – napisał na Facebooku
  • Hosonia powiedziała, że ​​spotkała się z innymi, którzy zarejestrowali się na szczepionkę podczas przerwy w środę-czwartek.
  • Potrzebujemy też dziś dymisji tego, kto został ministrem ds. Dwarki ministrem ds. Szczepionek. Ten rząd musi ustąpić i przestać kłamać – w czwartek Prezydent RP 2050 zażądał rezygnacji Mikasa Dvorsika
  • Więcej podobnych informacji można znaleźć na stronie głównej Onet.pl.

„Zgadzam się: nie wiem, gdzie jest Stara Botnica, ale teraz – dzięki ministrowi Dvo சிக்கசிக்க k – już wiem. Podczas chaosu w środę i czwartek ta organizacja przydzieliła mnie do tego miejsca szczepień, ponad 90 km od domu, ale cokolwiek – ja też bym podróżował 1090 ”- napisał na Facebooku.

„Jutro wszyscy będą mieli czas, ale dzisiaj mam wszystkich pracowników służby zdrowia, z którymi pracuję w te Święta Bożego Narodzenia, którzy nas szczepią, opiekują się naszymi krewnymi w szpitalach, dyżurują w nagłych wypadkach, testują próbki w laboratoriach, zapewniają wszystko, co potrzebne w aptekach i wszystko służby dbające o nasze bezpieczeństwo ”- Strona Polska 2050 Prezydent podziękował Służbie Zdrowia.

Simon Hosea dodał, że został zaszczepiony produktem firmy Pfizer, ale nie zależało to od jego decyzji. Powiedział swojej żonie, że został zaszczepiony preparatem AstraZeneca i nie czuje się dobrze.

READ  Ukraina wybija Polskę w przygotowaniach w Stambule / Aktualności

Simon Hosavuniya zauważył zamieszanie wokół programu szczepień. „Dvo சிக் k musi zrezygnować”

Na konferencji prasowej w czwartek Hovnia powiedział, że tego ranka ze względu na powolne tempo szczepień seniorów postanowiono podać daty szczepień dla dzieci w wieku 40-60 lat, a dwie godziny później powiedział, że to pomyłka i pomyłka w system, co przy takiej agresji mogłoby się zdarzyć. ”„ A więc o 8 czy 10 kłamał ”- dodał Prezydent RP w 2050 roku.

– Nie ma powodu. Jeśli minister rządu RP kłamie, to można sobie z tym poradzić tylko w jeden sposób: złożył rezygnację – powiedział Hosavuniya.

Ocenił, że chaos Narodowego Programu Szczepień osiągnął punkt kulminacyjny w czwartek. – Kiedy powiedziano im, że zawiedli, kiedy musieli wyłączyć system, zablokowali system szczepień dla wszystkich biegunów. Dziś tysiące Polaków czekają w punktach szczepień na szczepienia, cały system rejestracji jest zawieszony, a dziś pełna opieka wspiera podstawową opiekę, lekarze nie są w stanie szczepić ludzi – powiedział.

„Rezygnacja ministra Dvo ka nie wystarczy” – powiedział. – Potrzebujemy dziś także dymisji tego, kto uczynił ministra Dvo சோர் k ministrem ds. Szczepień. Ten rząd musi ustąpić i przestać kłamać – powiedział polski przywódca 2050 roku.

Według Hosonii, „jeśli rząd zezwala osobom w wieku 40-60 lat na rejestrację w celu otrzymania szczepionki w wyniku jej niepowodzenia”, musi pozostawić ją bez zmian i akceptować kolejne zgłoszenia zgodnie z ustalonymi przez siebie warunkami. . – Gdyby ci ludzie już podjęli decyzję, gdyby już się uszczęśliwili, gdyby już zaplanowali swoje życie, gdyby już powiedzieli, że pójdą, wyszedł minister Dvo சிக் k i powiedział: „Skłamałem dwie godziny temu” – to coś, o czym nie myślałem – powiedział Hosuni.

READ  Innowacyjna analiza ruchu z AI w Polsce

Dvo சிக் k wyjaśnia zamieszanie wokół szczepionek. Przeprasza za „dwie wycieczki”

Minister Mikey Dvo சிக் k musiał uporać się z wynikającym z tego chaosem Rejestracja na szczepionki dla 40-59 lat rozpoczęła się nieoczekiwanie. Od środy do czwartku wieczorem organizacja bez uprzedzenia wydała zalecenia dla Polaków w tej grupie wiekowej. To nie pomyłka, potwierdził Mike Duorsic w porannym wywiadzie dla RMF. Kilkadziesiąt minut później polityk oznajmił, że jest błąd: wbrew planom rządzących pojawiły się zapisy młodszych Polaków na kwiecień, a nie jak planowano na maj.

– Widzieliśmy spadek dynamiki w nagrywaniu osób powyżej 60 roku życia. Zainteresowanie tą grupą rejestrujących znacznie spadło. Im młodszy wiek, tym mniejsze zainteresowanie. W tym samym czasie pojawiły się nowe szczepionki – pełen potencjał rządu w zakresie szczepień, wyjaśniający, dlaczego młodszym ochotnikom dano możliwość rejestracji na szczepionki.

„Umożliwiliśmy tym ludziom zarejestrowanie się dziś wieczorem w celu otrzymania szczepionki” – wyjaśnił minister. – Zakładano, że osoby te zostaną zaproszone w proponowanych terminach, począwszy od dzisiejszego ranka. Zespół miał otrzymać plan szczepień w drugiej połowie maja 40-59 – powiedział. – Niestety zdarzyły się błędy, z których część została podpisana w kwietniu – dodał.

– Należy zwrócić uwagę na dwie wady: 40-letni błąd komputera zarejestrowany w kwietniu, ale nie w maju, zgodnie z oczekiwaniami. Druga przeszkoda dotyczy komunikacji, która wczoraj powinna była być bardzo skuteczna. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogło to spowodować – powiedział Dvo ிக் k, wyjaśniając w czwartek zamieszanie wokół szczepionek.

READ  Discovery podejmuje działania prawne przeciwko Polsce w związku z „atakiem” na wolność mediów

Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się do Newslettera Onetu, aby otrzymywać od nas najcenniejsze treści.

Źródło: Facebook, BAP, Onet

(w W)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *