Wielkie skoki od Stocha i żyli na treningu! Wybrał mieszankę na mistrzostwa!

Kamil Stokes, David Kubaki, Piotr Iya i Andrzej Stegana – ci zawodnicy będą reprezentować nasz kraj w kwalifikacjach do Pucharu Świata w lotach narciarskich w Blanicy. Informacje zostały dostarczone przez portal skaczemy.pl. Decyzję podjął trener Michael Doles po czwartkowych treningach.

Obejrzyj wideo
Wybieramy Piłkarską Ikonę 2020 – referendum Sport.pl

Czy Kamil Stoch zdobędzie złoto?

Oznaczało to, że polski trener zrezygnował z Alexandra Snyskola i Clemensa Muraki, którzy brali udział w dwóch treningach. Pierwszym z nich był Halver Granerut, a Kamil Stoch pokonał dystans od polskiego skoczka (229,5 m, czwarte miejsce). Dalej są Kubaki (212m, 10 miejsce), łyła (213m, 14 miejsce), Stokana (209,5, 22 miejsce), Sniskow (210m, 23 miejsce) i Muraka (208m, 26 miejsce).

„Zabił brazylijską piłkę nożną” i wyeliminował finał mistrzostw świata z biegunów. Dziś całe Włochy płaczą

druga Seria Michael Hobok wygrał. Najwyższym Polakiem był Żyła (228 m, czwarte miejsce). Stokes zajął piąte miejsce (232,5 m), 13. Stokana (219 m), 21. Muraska (213,5 m), 23. niszczyciel (212 m) i 27. Kubaki (202 m).

Zespół Gabonu na lotnisku w GambiiAbameyang został ukarany grzywną za opublikowanie zdjęcia. Naciśnij „Szacunek i szacunek”

Kwalifikacje do mistrzostw świata Loty Rozpoczynają się o godzinie 16:00. Relacja na Sport.pl. To pierwszy mecz medalowy zimowych Mistrzostw Świata 2020/2021. To bardzo ważne dla Kamila Stokesa, który nie tylko zdobył w swojej karierze tytuł mistrza świata w lotach narciarskich. Dwa lata temu złoto Oberstorfu zdobył Daniel Andre Dante, srebro Stoch, a brąz Richard Friedok.

Pierwszy i drugi turniej odbędą się w Planicy od godziny 16:00. Sobota od 16:00 do 15:00 Mecz drużynowy w niedzielę.

READ  Policjant złamał rękę 19-letniej dziewczynce. Krajowa metoda zapobiegania torturom: może cieszyć się więzieniem