Wideo: Podwórkowe hity „Rowerzyści z klasy robotniczej”.

Wideo: Podwórkowe hity „Rowerzyści z klasy robotniczej”.
słowa: Corbin Silvey i Ben Schleeth

Kiedy zaczęliśmy odbudowywać te skoki, żartowaliśmy, że kręcimy jesienny montaż DJ-ski, ale ponieważ wszyscy pracowaliśmy na pełny etat na swoich polach, sesje były rzadsze i dłuższe od momentu, gdy po raz pierwszy zaczęliśmy kopać skoki i jeździć z przyjaciółmi przez dekadę, ale to sprawia, że ​​każda sesja jest niezapomniana. Kiedy oddaliśmy kilka strzałów, dynamika i podekscytowanie nabrały tempa, dzięki czemu udało nam się złożyć materiał do ponownego obejrzenia i doładowania go przed sesją.

„Z mojego punktu widzenia celem stworzenia tego filmu była dobra zabawa i stworzenie trwałych wspomnień z kilkoma moimi najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze pasjonowałem się budowaniem i jeżdżeniem, więc kiedy wczesną jesienią zdecydowaliśmy się odbudować skocznie, było to wydawało się to idealną okazją do poświęcenia dodatkowego czasu na sfilmowanie niektórych sesji, które nastąpią. Jest coś wyjątkowego i satysfakcjonującego w skakaniu na nowym zestawie skoków, który zbudowałeś ze znajomymi, a utrwalanie tych wspomnień było świetną zabawą. ” -Bin Shalith
Liczba niezapomnianych sesji, które wszyscy odbyliśmy w tym hotelu, jest naprawdę czymś wyjątkowym. Światła, spadki do tyłu i różne wersje skoków dały nam wszystkim ujście dla kreatywności i zabawy na przestrzeni lat. To niesamowite, do czego mogą prowadzić stosy brudu.

Fotografia autorstwa Corbina Silveya

READ  dobre wieści! Więcej Lipiec to także nowe gry w Xbox Game Pass

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *