Whoopi Goldberg przerywa program, aby skonfrontować się z mężczyzną nagrywającym na swoim telefonie

Whoopi Goldberg przerywa program, aby skonfrontować się z mężczyzną nagrywającym na swoim telefonie

To tyle, jeśli chodzi o poświęcenie trochę czasu, aby usiąść i cieszyć się widok.

widok

Podczas wtorkowego odcinka gabfestu ABC moderatorka Whoopi Goldberg przerwała „Hot Topics”, aby ukarać widza, który zamiast oglądać program tworzony na jego oczach, wyciągnął telefon i zaczął nagrywać. (Może zapomniał ustawić swój rejestrator?)

To właśnie podczas dyskusji na temat byłego prezydenta Donalda Trumpa – a konkretnie wiadomości, że kaucja w jego sprawie o oszustwo cywilne została obniżona do 175 milionów dolarów – Goldberg nagrał faceta. Wtedy przerwała mu inna uczestniczka panelu, Sunny Hostin, i zwróciła się bezpośrednio do tej osoby.

„Proszę pana, proszę pana… Muszę pana zatrzymać kamerą, bo pana widzę” – powiedziała, wstając z siedzenia i podchodząc do niego. „Wyświadcz mi przysługę: nie ciągnij tego więcej. Doceniam to. Dziękuję.”

Sposób, w jaki Goldberg poradził sobie z sytuacją, spotkał się z aplauzem. Mężczyzna, o którym mowa, nigdy nie pojawił się na antenie.

Program jest emitowany w stacjach ABC

widok:Którzy poprzedni gospodarze zapalili się najszybciej?

To nie pierwszy raz, kiedy Goldberg musiał zwracać się do telefonu komórkowego widza. W czerwcu ubiegłego roku alarm dochodzący gdzieś z widowni w studiu zatrzymał Hot Topics. Goldberg, Huston, Joy Behar, Sarah Haines i Alyssa Farrah Griffin zauważyli przerwę i ich dyskusja na chwilę została przerwana. Goldberg jednak szybko doszedł do siebie i nawet zażartował, że szturchnięcie było zaimprowizowanym przypomnieniem dla Hostina o przeczytaniu notatki prawnej w drodze do reklamy.

Obejrzyj powyższą pełną napięcia wymianę zdań z wtorku, a następnie podziel się swoimi reakcjami w komentarzach. Czy uważasz, że Goldberg dobrze poradził sobie z tą sytuacją?

READ  Książę Harry próbował ratować Amerykę, ale go nie słuchali!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *