Wentylatory klimatyzacji AEW w Nowy piątek wieczorem

Nowy program telewizyjny AEW, AEW Rampage, rozpocznie się w sierpniu, ale firma chce przyzwyczaić fanów do oglądania zapasów o 22:00 w piątek wieczorem. Następny odcinek Dynamite zostanie poprzedzony przez NBA Playoffs, a AEW wykorzystuje to jako okazję do wyemitowania programu w przyszłym tygodniu.

w trakcie Wrestling Radio Observer, Dave Meltzer omówił przejście AEW na piątkową noc o 22:00 w związku z nadchodzącym dynamitem. Powiedział, że AEW w tamtym czasie kondycjonowało swoich fanów i to był dobry sposób na zrobienie tego.

„Jest to właściwie jeden z powodów, dla których przeniesienie materiału ochronnego na piątek o godzinie 10 jest trochę pomocny, jak wprowadzanie ludzi w tamtym okresie. Więc to jest właściwie jeden z powodów, dla których nie włącza się w czwartek lub nie w sobotę . Jest coś wieczorem w piątek ”.

AEW Rampage Show ma się rozpocząć w sierpniu 13 na TNT o 22:00 Nie wiadomo, dlaczego Rampage miałby pojawić się nie tylko na TBS, ponieważ zarówno Dynamite, jak i Rampage zostaną przeniesione do TBS w 2022 roku.

Będziemy musieli zobaczyć, ilu fanów obejrzało Dynamite o 22:00 w przyszłym tygodniu. Nie wykryto ustawienia AEW Rampage. Nie jesteśmy pewni, czy to będzie czysty pokaz wrestlingu, czy coś zupełnie innego, Jak sugerowali w przeszłości.

Oglądalność dynamitu w przyszłym tygodniu może być dobrym wskaźnikiem tego, ilu fanów będzie śledzić TNT. Wszystko dzieje się w powietrzu, jeśli chodzi o liczbę fanów do oglądania w TBS, ponieważ każda zmiana z pewnością straci widzów, którzy są zwykłymi stworzeniami.

Skopiuj Ringside News

READ  Raporty: Stephanie McMahon i Triple H sprzeciwiają się sprzedaży WWE, Khan sugeruje, że są możliwymi nabywcami – WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *