Wendy Williams prosi o „osobistą przestrzeń i spokój” po tym, jak zdiagnozowano u niej demencję

Wendy Williams prosi o „osobistą przestrzeń i spokój” po tym, jak zdiagnozowano u niej demencję

telewizja

Wendy Williams chce priorytetowo traktować swoją prywatność, ponieważ zmaga się z kolejnymi niepowodzeniami zdrowotnymi.news/mega licencja

Wendy Williams czuje się kochana, ale nadal pragnie prywatności.

Była prowadząca talk show (59 l.) w emocjonalnym oświadczeniu odniosła się do swojej niedawnej diagnozy afazji i demencji, prosząc zwolenników o „przestrzeń osobistą” i spokój w obliczu „przytłaczającej” reakcji opinii publicznej.

„Chcę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczna za miłość i miłe słowa, które otrzymałam po podzieleniu się moją diagnozą afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD). Powiem tylko: «Wow!» Wasza reakcja była przytłaczająca” – mówi Page Sześć.

W oświadczeniu poprosiła fanów o „przestrzeń osobistą” po tym, jak zdiagnozowano u niej afazję i demencję. thewendyexperiencepodcast/Instagram

Kontynuuje: „Przesłania, którymi zostałam obdarowana, poruszyły mnie i przypomniały o sile jedności i potrzebie współczucia”.

„Mam nadzieję, że moja historia przyniesie korzyści innym osobom cierpiącym na otępienie czołowo-skroniowe. Chciałbym również podziękować Stowarzyszeniu Zwyrodnienia Czołowo-skroniowego za miłe słowa wsparcia i niezwykłe wysiłki na rzecz podnoszenia świadomości na temat otępienia czołowo-skroniowego.

Media mówią,[needs] Przestrzeń osobista i spokój do rozwoju”, podkreślając jednocześnie, że jest „głęboko” wdzięczna za „pozytywne nastawienie i zachętę” fanów.

Jednak Williams zauważyła, że ​​jest wdzięczna za „przytłaczający” przypływ miłości, jaki otrzymała od czasu, gdy rozeszła się ta wiadomość. życie

ludzie To było pierwsze Aby zgłosić tę historię.

Siostrzenica Williamsa, Alex Finney, wyjaśniła, że ​​jej ciotka nadal jest w stanie prowadzić „pełne rozmowy”, mimo że zdiagnozowano u niej demencję czołowo-skroniową i afazję.


Więcej informacji z Page Six, który tak lubisz…


„Nie widziałam jej, ale udało nam się przeprowadzić pełną rozmowę” – dodała. Czwartkowy odcinek programu „Wizja”.

Nie jest jasne, czy Vinny mówi o najnowszej diagnozie, której informacje pojawiły się w połowie programu.

Problemy zdrowotne byłego gospodarza talk-show od lat trafiają na pierwsze strony gazet. thewendyexperiencepodcast/Instagram

Finney – której podobnie jak reszcie jej rodziny zabroniono widywać się z Williamsem pod jej opieką prawną – nie określiła, kiedy ostatni raz rozmawiała z ciotką. Twierdziła również, że Williams był jedyną osobą, która mogła nawiązać kontakt.

READ  NASA potwierdza, że ​​asteroida o szerokości od 260 do 600 stóp zbliżyła się do Ziemi

„Na przykład wczoraj byłem poza domem, jadłem obiad, nie odebrałem połączenia, pobiegłem do łazienki, wróciłem i zdałem sobie sprawę, że to moja ciocia, ale nie mogłem do niej oddzwonić; więc Nie rozmawiałem z nią” – powiedział Vinny.

Stan zdrowia Williamsa od lat gości na pierwszych stronach gazet. U gwiazdy zdiagnozowano wcześniej chorobę Gravesa-Basedowa i obrzęk limfatyczny, a także otwarcie mówiła o swoich problemach z nadużywaniem substancji psychoaktywnych.

Wzloty i upadki życia zawodowego i osobistego Williamsa zostaną omówione w nadchodzącym dokumencie Lifetime „Where's Wendy Williams?” życie

W 2023 roku zdiagnozowano u niej otępienie czołowo-skroniowe i afazję, po tym jak zaczęła szwankować jej pamięć, zaczęła „tracić słowa” i „zachowywać się chaotycznie” – ogłosił w czwartek jej zespół.

Williams podzieliła się najnowszymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia przed premierą swojego filmu dokumentalnego Where's Wendy Williams?, która odbędzie się 24 lutego.

Oczekuje się, że projekt rozwiąże jej problemy finansowe oraz wyzwania związane z uzależnieniem i stałą opieką.

Page Six informowała wcześniej, że Williams – której nie widziano publicznie od prawie roku – przebywa w ośrodku terapeutycznym w związku z walką z nadużywaniem alkoholu od czerwca 2023 r.

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/02/23/entertainment/wendy-williams-asks-for-personal-space-and-peace-after-dementia-diagnosis/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *