Węgry – Polska: Skład. Stanowisko żerdzi przewidywane jest do wprowadzenia Kiełbasy

Węgry – Polska: Oczekiwana kombinacja. Paulo Sousa debiutuje jako trener reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 z Węgrami. Portugalczycy chcą ustawić zespół na 3-5-2 już w pierwszym meczu. Na starcie pojawi się debiutant – Kamil Pistkovsky z Rakova Chestochova.

  • Węgry – Polska otwiera eliminacje mistrzostw świata 2022 i debiutuje jako biało-czerwony trener Paulo Sousa
  • Portugalczycy planują zmienić tę kolejność z 4-3-3- lub 4-5-1 na 3-5-2
  • Sprawdź spodziewany skład na mecz Węgry-Polska w Budapeszcie

Turniej Węgry – Polska Odbędzie się w czwartek 25 marca w Puskas Arena w Budapeszcie. Będzie to premierowe spotkanie obu drużyn Eliminacja Mistrzostw Świata 2022, I mało znany naszym pracownikom ze względu na zmianę na stanowisku managera – w styczniu Jersey Press Zmieniony Palo saous saZaraz po debiucie będzie grał o punkty. W tym reprezentacyjnym oknie zmierzy się polska drużyna Andora A kiedy wychodzisz Anglia.

Po podpisaniu kontraktu z Portugalczykiem możesz być pewien, że będzie on próbował stworzyć wśród naszych żołnierzy nową organizację – 3-5-2Nie 4-5-1 lub 4-3-3 jak poprzednio. Mówił dużo o taktyce i strukturze gry, jednocześnie obiecując, że należy być elastycznym i nie przywiązywać swojej pozycji do boiska.


Węgry – Polska: Czy Polska zagra 3-5-2?

– Kwestie taktyczne są ważne, ale nie najważniejsze. Systemy sportowe są mieszane, a wszystkie moje zespoły starają się zarządzać boiskiem w najlepszy możliwy sposób i podchodzić do każdego przeciwnika we właściwy sposób – powiedział Sousa. Dodał, że czasu na szkolenia jest mało, a wprowadzanie nowych rozwiązań nie jest optymalne.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Portugalczyk poprze swoją ulubioną pozycją w pierwszym meczu z dwoma swingersami z trzema środkowymi obrońcami. Tak mówi dziennikarz sportowy Bolszoj Markin Fedek, Co zapewniło oczekiwaną sekwencję dla węgiersko-polskiego meczu.

READ  Szef polskiego banku centralnego zabiega o pokój z Donaldem Tuskiem w związku z „głupimi” zarzutami

Węgry – Polska: Oczekiwane zamówienie na L-. Mistrzostwa Świata 2022

Paulo Sousa wcześniej zdradził, że obstawia Wojciech Skozny. Muszą działać dla bezpieczeństwa John Bednarek, Kamil Click I – chyba największa niespodzianka – Rakov zadebiutował dla 20-letniego obrońcy z Częstochowy Kamil Pistkovsky. – Selektor jest z niego zadowolony – mówi Fedek.

Zobacz też

Robert Lewandowski

Największe niewiadome są na środkowym pasie. Będzie działał jako defensywny pomocnik Grosscourse KryzhoviakNa plecach dwóch napastników, Robert Lewandowski ja Arcadius MilicBieganie Piotr Jiliaski, Który powinien odgrywać rolę podobną do Napoleona – uwolnić się od większej wolności i misji obronnych. Wahadło i lokomotywa muszą być napełniane przez partnera moskiewskiego gracza.

Są trochę bliżej serialu Bardos Pereschiaski, Arcadius Recca ja Jacob Motor. Początkowo miał lepsze oceny niż pomocnik Brighton Matthews ClichAle jego podróż do Budapesztu została odrzucona przez wirusa koronowego. Po obu stronach rywalizują zawodnicy Sampterii i Crotone Magij Ribus I Kamil Crosiki.

Polska – oczekiwany skład na węgierski mecz

Wojciech Szcosny – John Bednarek, Kamil Klik, Kamil Bistkovsky – Arcadius Recca (McKeez Rybus), Crescors Kryzhovyak, Matthews Klich (Jakub Motork), Kamil Juviq (Kamil Rapt)

Węgry – Transmisja na żywo z meczu Polski sport.radiozet.pl Czwartek, 25 marca o godzinie 20:45.

RadioZET.pl

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *