Według doniesień Rutger McGroarty szuka pracy w organizacji Jets

Według doniesień Rutger McGroarty szuka pracy w organizacji Jets

Dzisiaj wcześniej 32 pomysły z Elliottem Friedmanem i Jeffem MarkiemPierwsza wskazywała, że ​​możliwość zdobycia samolotów Winnipeg Jets, Rutgera McGroarty’ego, było poruszane w rozmowach handlowych prowadzonych w ciągu ostatnich kilku dni. W kolejnym raporcie pt. Murat Ates z Al Riyadi napisał artykuł opisz to szczegółowo.”Źródło ligowe mówi The Athletic, że McGroarty uważa, że ​​jego droga do NHL najlepiej pasuje do innej organizacji„.

McGroarty został wybrany przez organizację Jets z 14. ogólnym wyborem w drafcie NHL 2022 po innej przyszłości Franka Nizara Wyprzedził go o jeden wybór w meczu z Chicago Blackhawks. Szybko do sezonu, a McGroarty widział Nazara i jego kolegę z drużyny Gavina Brindleya Podpisz umowy wstępne ze swoimi zespołami; Podczas gdy McGroarty zobowiązał się do rozpoczęcia sezonu juniorskiego na Uniwersytecie Michigan 16 kwietnia.

W artykule Atesa wyjaśniono, że rozstanie było spowodowane przede wszystkim przez organizację Jets, a McGroarty nie zgodził się co do jego poziomu gry, przy czym ten ostatni mocno wierzył, że może natychmiast dołączyć do składu NHL. Po udanej próbie podpisania kontraktu z McGroarty’m na poziomie podstawowym po zakończeniu sezonu NCAA 2023-24 Winnipeg nie chciał udzielać żadnych gwarancji dotyczących czasu gry McGroarty’ego, co spowodowało odrzucenie umowy na poziomie podstawowym.

Trudno nie zgodzić się z sytuacją McGroarty’ego, ponieważ ogólnie rzecz biorąc, zajmuje 14. miejsce i zaczyna wyglądać jak okazja. Ostatni sezon w Wolverines McGroarty zakończył z 16 golami i 52 punktami w 36 meczach, co dało mu drugie miejsce w drużynie i dziewiąte miejsce w kraju. Chociaż nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że McGroarty byłby w stanie przełamać skład Jets, prawdopodobne jest, że zespół przejdzie od Nikołaj Ehlers I Tylera Toffelliego Latem zespołowi przydałby się opłacalny dodatek do czołowej szóstki.

Biorąc pod uwagę fakt, że kilku z ich czołowej szóstki napastników zmierza tego lata na bardziej zielone pastwiska, Winnipeg może zdecydować się na przeniesienie McGroarty’ego do natychmiastowej pomocy w postaci utalentowanego weterana, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że najwyraźniej nie myślą jest gotowy na ważne minuty w NHL. Jednak organizacja Jets ma większość kart we wszelkich negocjacjach handlowych McGroarty’ego, ponieważ nadal będzie musiał ukończyć jeszcze dwa sezony w NCAA, aby zostać nieograniczonym wolnym agentem.

READ  Tokyo Medical Authority apeluje do organizatorów igrzysk o odwołanie olimpiady

Z czasem na podjęcie uchwały zespół może zdecydować się na pozostanie przy McGroartym w nadziei na naprawę relacji. Jeszcze zeszłego lata wszystko wskazywało na to, że Jets rozstaną się z obydwoma klubami Marka Shevella I Connora Hellebuycka Dopóki organizacja ostatecznie nie podpisała kontraktu z parą na długoterminowe przedłużenie późnym latem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *