Warszawa. Mały pożar w Pilani na rogu Kasprovicy i Sokratesa [Wideo]

Rano w supermarkecie u zbiegu Kasprowicza i Sokratesa wybuchł pożar. Zawalił się dach hali. Strażacy są w akcji.

Otrzymaliśmy zapisy wypadków pożarowych na Contact 24. – Na miejscu pracuje około 15 strażaków. Dach się zawalił, nie było dużo ognia, ale było dużo dymu – powiedział Lek Markinzak, reporter, który wyszedł na miejsce po godzinie 18:00.

Jak dodał, strażacy próbują dostać się do środka z drabiny.

Pożar wybuchł w magazynie sklepu tuż po godzinie 4:00 – strażacy otrzymali zawiadomienie o pożarze – poinformowali warszawscy strażacy Mike Scrizza przed godziną 19:00. W tym momencie pracujemy nad tym, aby uniemożliwić dostęp do powierzchni handlowej. Sytuacja nie jest jeszcze opanowana. Na miejscu może znajdować się do 20 strażaków. Strażacy nadal są aktywni – powiedział Scriba.

Po godzinie 21.00 Wojciech Kapszczyk z Warszawskiej Straży Pożarnej powiedział, że na miejscu zdarzenia nadal pracują strażacy. – Sprawdzamy, czy ogień jest wszędzie ugaszony. Dobra wiadomość jest taka, że ​​się nie rozprzestrzenia. Musimy jeszcze dokładnie obejrzeć halę, a wtedy zakończymy proces – powiedział nam strażak.

tvnwarszawa.pl, Kontakt24

Kluczowe źródło zdjęć: Noga Markinzak / Divinversawa.P.L

READ  KRS: Lessek Masoor i Magiz Midera zostali wykluczeni

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *