Warszawa. Brutalna interwencja bezpieczeństwa na Dworcu Centralnym. Policja nie zareagowała

Poniedziałek na warszawskiej dzielnicy Dworzec Centralny Nastąpiła brutalna interwencja ochroniarzy. Kilku mężczyzn było agresywnych wobec kobiety, która wcześniej rzuciła kababem w jednego z ochroniarzy. Jaki jest powód? Nie wydaje się.

Minister Francji Krosnik chciał jechać. Polskie władze odmówiły mu

Pasażerowie rzucili kebabem, ochrona nie została opłacona

Świadkowie powiedzieli, że około 18:00 na Dworcu Centralnym jeden z pasażerów agresywnie podszedł do ochroniarza i rzucił się na kebab. Na miejsce zdarzenia szybko przybyły posiłki. Ochroniarze pobili kobietę, wykręcili jej ręce i nogi i przycisnęli jej kolana do ziemi. Mężczyźni nie rezygnują ze swoich oszczerstw. Reporter se.pl. Obejrzałem wydarzenie i nagrałem je telefonem komórkowym.

Obejrzyj wideo
Policja użyła gazu przeciwko zastępcy. Sroka (KP PiS) Komentarze

Podróżni zwracali uwagę na profesjonalne interwencje i obelgi.

Po co przychodzisz

Ochroniarz powiedział jednemu z nich. Możesz usłyszeć, jak pracownik firmy ochroniarskiej mówi do współpracownika: „Rzuć ją na łóżko”.

Policja nie zareagowała

Policja obejrzała całe zdarzenie, ale nie zareagowała na przemoc na ich oczach, krzyki kobiety czy wołanie o pomoc. Kilka minut później na patrol przybyły jeszcze dwie osoby Policja. Władze pomogły kobiecie w nogach i zaczęły wyjaśniać sytuację. Zajęło to około 10 minut.

Strajk kobiet - w Dzień Kobiet.  Sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego.  Warszawa, 8 marca 2021 rPrawie 200 ruchów do sądu po proteście w centrum Warszawy

Rzecznik prasowy PKP SA: Sytuacja jest w trakcie analizy

Portal Se.pl skontaktował się w poniedziałek z rzecznikiem prasowym PKP S. A. Partomiz Sarna powiedział, że sytuacja zarejestrowana w celu wyjaśnienia incydentu jest obecnie analizowana.

Gdy to nastąpi, podejmiemy odpowiednie działania w tym zakresie. Jednocześnie nie wykluczamy konsekwencji przewidzianych w umowie w stosunku do agenta ochrony

– dodał w rozmowie z portalem se.pl rzecznik prasowy Bartomiz Sarna PKP S. A.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *