Warner Bros. Usuwa gry pływackie dla dorosłych ze sklepów konsolowych i Steam

Warner Bros.  Usuwa gry pływackie dla dorosłych ze sklepów konsolowych i Steam

Nawet gry Warner Bros Odkrycie podlega kaprysom grupy wykonawczej. Kilku twórców gier opublikowanych w ramach Adult Swim Games, którego właścicielem jest Warner Bros., stwierdziło: Discovery powiedział, że firma skontaktowała się z nimi, aby poinformować ich, że ich gry zostaną wkrótce usunięte z cyfrowych sklepów na PC i konsole.

„Z przykrością ogłaszam, że otrzymaliśmy zawiadomienie od Warner Bros. Discovery (właścicieli Adult Swim), że… Pięść uderzająca Zostanie zawieszona i usunięta ze Steam w ciągu najbliższych 60 dni. Napisane przez Matta Kane’ajeden z Uderzenie pięściąr-developers na Steamie.

Inni programiści z Adult Swim Games powiedzieli, że otrzymali tę samą wiadomość. „W ciągu najbliższych 60 dni… SoundDodger+ „Zostanie usunięty ze Steam” – napisało Studio Bean na X.

Niektórzy programiści, których to dotyczy, napisali, że ponownie opublikują swoje gry na Steamie, ale tytuły stracą w ten sposób swoje strony społeczności, osiągnięcia Steam, dyskusje na forach, zrzuty ekranu i inną zawartość. A wszystko to można by zachować, gdyby Warner Bros. poszło dalej. Publikowanie uprawnień dla programistów, ale programiści twierdzą, że firma odmawia, powołując się na brak zasobów.

Jednak według twórców proces przesyłania przez Steam zajmuje tylko kilka minut. „Wysłałem im link do transferu Steam, wyjaśniając, że wystarczą 3 kliknięcia, ale mimo to odmówili, twierdząc, że niesprawiedliwe byłoby nieprzekazywanie nikomu żadnej gry, ponieważ nie mogliby zrobić ich wszystkich” – napisał Studio Bean.

Posunięcie to sygnalizuje, że Warner Bros. Discovery planuje zamknąć Adult Swim Games i zrobiło pierwszy krok, aby powiadomić programistów, których to dotyczy. Od zakończenia fuzji w 2022 roku Warner Bros. Discovery usunął programy telewizyjne ze swojej biblioteki streamingowej i odłożył na półkę prawie ukończone filmy, w tym… Dziewczyna nietoperz I Kojot kontra Szczytjako sposób na obniżenie kosztów. krawędź Skontaktowałem się z Warner Bros. Odkrycie do komentarza.

READ  Chromecast z Google TV HD ma dodatkową przestrzeń dyskową

Owen Deary, programista Małe radia i duże telewizory, książki że to Udostępnił swoją grę za darmo Na jego stronie internetowej. Książki Studio Bean To Warner Bros. Umożliwi to zespołowi ponowne opublikowanie gry na platformie Steam, pod warunkiem usunięcia wszelkich odniesień do gier pływackich dla dorosłych, w tym członków zespołu wymienionych w napisach końcowych.

„Jestem zwolennikiem zachowania igrzysk, to nie jest najważniejsza rzecz” – napisał Deere.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *