Walka Szpilki i narzeczonego Linkiewicza இல் e na FAME MMA 10. Niespodziewany finał – o2

Walka Szpilki i narzeczonego Linkiewicza இல் e na FAME MMA 10.  Niespodziewany finał – o2

Słomkowy pas balastowy pań w słynnym MMA10 trafia do Marty Lingwich. Jego walka z Camilą Vibrancic może się podobać. Gracze nie opuszczają się ani na chwilę w oktagonie. Przez 9 minut walki była to prawdziwa wymiana stóp, a także zaspokoiła apetyt najbardziej pożądanych kibiców.

Jednak emocje nie skończyły się prawidłowo po zakończeniu walk. Walka była tak zaciekła, że ​​po jej zakończeniu komentatorzy widowiska przewidywali, że wyrok sędziów wywoła kontrowersje. Gdy tylko walka dobiegła końca, Camila Vibrancic była przekonana o zwycięstwie i podniosła ręce w geście zwycięstwa.

Jednak sędziowie widzieli to inaczej. Co prawda nie byli jednomyślni, ale ostatecznie Marta Lingievich została ogłoszona zwycięzcą tej walki. „Wygrałem więcej niż pas. Całe życie poświęciłem sławnemu MMA. Jestem z siebie taka dumna. Dzięki za walkę w grze Camila. Wiem, że to nie jest łatwe. To dobra walka, bo w końcu usłyszałem mój róg ”- powiedział zwycięzca.

Co na to Camila Viprosic? Po pierwsze, partner Artura Spilki był zaskoczony decyzją sędziów. Jej wyraz twarzy wiele mówił. „Jestem zdumiony werdyktem, mój wkład był od początku. Ale chcę spokojnie obejrzeć całą walkę, a potem móc powiedzieć więcej o decyzji sędziów. Marta dziękuje za walkę” – zapewnił.

Po walce Vibrancic przyznał, że poszedł na kompromis z Martą Lingwich i nie było konfliktu między zawodnikami.

bDZRiiEZ

Zobacz też: #dziejesiewsportu: Kobiety mogą grać w piłkę nożną. Co za gol!

bDZRiiFu

READ  Polski przemysł spada w obliczu niepewności gospodarczej -PMI

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *