W związku z zarzutami Joshowi Gedde nie zostaną postawione zarzuty karne

W związku z zarzutami Joshowi Gedde nie zostaną postawione zarzuty karne

20:30: W komunikacie prasowym (Link do Twittera) Departament Policji w Newport Beach potwierdził, że Geddy'emu nie zostaną postawione zarzuty karne.


19:40: Departament Policji w Newport Beach zakończył dochodzenie w tej sprawie grzmot Obrońca/napastnik Josha Geddy’ego Jak podano po raz pierwszy, nie zostanie oskarżony o popełnienie przestępstwa, jeśli nie znaleziono żadnych dowodów potwierdzających tę zbrodnię Sport TMZ. Shams Charania z The Athletic Wiadomość została później potwierdzona.

W listopadzie w mediach społecznościowych w serii postów oskarżono Gediego o niewłaściwe relacje z nieletnią dziewczyną, uczennicą Newport Harbor High School w Newport Beach. To skłoniło zarówno NBA, jak i policję w Newport Beach do wszczęcia śledztwa w sprawie zarzutów.

Jednakże TMZ poinformowało wówczas, że rzekoma nieletnia i jej rodzina nie chcą współpracować z funkcjonariuszami organów ścigania. Według TMZ, sprawa jest obecnie uważana za zamkniętą.

Dochodzenie prowadzone przez NBA jest nadal technicznie aktywne, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby zakończyło się inaczej, biorąc pod uwagę, że Geddy'emu nie zostaną postawione zarzuty karne.

Giddey, będący szóstym ogólnym wyborem w drafcie 2021, zdobywa średnio 11,8 PPG, 6,1 RPG i 4,6 APG w 39 meczach w tym sezonie dla Oklahoma City (24,8 mpg).

READ  Novak Djokovic ustanawia nowy rekord: lepszy od Rafaela Nadala

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *