W pewnym momencie kryzysu pewien polityk wszedł na pokład samolotu i wyjechał na wakacje. To największy skandal polityczny tygodnia w Stanach Zjednoczonych

Cruz jest senatorem Teksas stoi obecnie w obliczu poważnego kryzysu energetycznego. Lokalne elektrownie nie są przygotowane na gwałtowny wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w związku z nadejściem zimy. Teksas nie jest jednak jedynym stanem dotkniętym zimą Tam sytuacja jest bardzo trudna.

Amerykańscy wyborcy, podobnie jak wyborcy w wielu krajach, oczekują, że ich politycy przyjdą z nimi w trudnych czasach i spróbują rozwiązać problem. Jednak Cruise zdecydował się polecieć do Cancun z rodziną. Teksańczycy nagrywali go na lotnisku w Houston, a zdjęcia i filmy zalały internet.

Cruz był jedną z najważniejszych postaci Partii Republikańskiej i kluczowym przedstawicielem jej konserwatywnej frakcji. W 2016r Walczył o nominację partii jako kandydata na prezydenta Z Donaldem Trumpem. Bronił wtedy Trumpa przed atakami Demokratów, którzy bronili go także po ubiegłorocznych wyborach. Demokraci zostali oskarżeni o fałszowanie wyborów, Poparł także Trumpa podczas niedokończonego aktu oskarżenia.

Jego podróż do Meksyku spotkała się z wielką krytyką ze strony mediów i wyborców Cruza. Senator próbował złagodzić krytykę, mówiąc, że zabiera swoje dzieci do Cancun i natychmiast wróci do Teksasu. W chwili pisania tego tekstu Cruz był w drodze powrotnej do Stanów Zjednoczonych.

Kiedy ludzie w Teksasie umierają z powodu zimna, jego przejście do cieplejszego klimatu może poważnie zaszkodzić rejsowi. Straci szansę startu w wyborach prezydenckich w 2024 r. W wyborach republikańskich, aw najgorszym przypadku wyjazd do Cancun może zakończyć jego życie.

READ  Nowe pole gazowe na Morzu Północnym o wartości 1,2 miliarda dolarów zostaje uruchomione przed terminem, co zwiększa bezpieczeństwo energetyczne Polski

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *