W pewnym momencie kryzysu pewien polityk wszedł na pokład samolotu i wyjechał na wakacje. To największy skandal polityczny tygodnia w Stanach Zjednoczonych

Cruz jest senatorem Teksas stoi obecnie w obliczu poważnego kryzysu energetycznego. Lokalne elektrownie nie są przygotowane na gwałtowny wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną w związku z nadejściem zimy. Teksas nie jest jednak jedynym stanem dotkniętym zimą Tam sytuacja jest bardzo trudna.

Amerykańscy wyborcy, podobnie jak wyborcy w wielu krajach, oczekują, że ich politycy przyjdą z nimi w trudnych czasach i spróbują rozwiązać problem. Jednak Cruise zdecydował się polecieć do Cancun z rodziną. Teksańczycy nagrywali go na lotnisku w Houston, a zdjęcia i filmy zalały internet.

Cruz był jedną z najważniejszych postaci Partii Republikańskiej i kluczowym przedstawicielem jej konserwatywnej frakcji. W 2016r Walczył o nominację partii jako kandydata na prezydenta Z Donaldem Trumpem. Bronił wtedy Trumpa przed atakami Demokratów, którzy bronili go także po ubiegłorocznych wyborach. Demokraci zostali oskarżeni o fałszowanie wyborów, Poparł także Trumpa podczas niedokończonego aktu oskarżenia.

Jego podróż do Meksyku spotkała się z wielką krytyką ze strony mediów i wyborców Cruza. Senator próbował złagodzić krytykę, mówiąc, że zabiera swoje dzieci do Cancun i natychmiast wróci do Teksasu. W chwili pisania tego tekstu Cruz był w drodze powrotnej do Stanów Zjednoczonych.

Kiedy ludzie w Teksasie umierają z powodu zimna, jego przejście do cieplejszego klimatu może poważnie zaszkodzić rejsowi. Straci szansę startu w wyborach prezydenckich w 2024 r. W wyborach republikańskich, aw najgorszym przypadku wyjazd do Cancun może zakończyć jego życie.

READ  Wielkie wejście w Polsce | EurobuildCEE

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top