W nowym czwartkowym meczu gwiazd NHL odbędzie się draft zawodników, PWHL 3 na 3

W nowym czwartkowym meczu gwiazd NHL odbędzie się draft zawodników, PWHL 3 na 3

Meyer powiedział, że głównym bodźcem do dodania jednego wieczoru do Weekendu Gwiazd był wybór zawodników, ale potem liga NHL zastanowiła się, co mogłaby zrobić z absolwentami NHL i PWHL.

Absolwenci NHL co roku wręczają nagrodę Keitha Magnusona Człowieka Roku byłemu zawodnikowi NHL, który wykorzystał elementy nieuchwytne, takie jak wytrwałość, zaangażowanie i praca zespołowa zdobyte podczas gry, w udanej transformacji po zakończeniu kariery zawodowej. Tym razem zrobią to podczas ceremonii ogłoszonej Człowiekiem Roku Absolwenta NHL, na cześć drużyny Maple Leafs z 1967 roku.

PWHL powstała w tym roku jako najlepsza liga zawodowa kobiet na świecie, a swój inauguracyjny sezon rozpocznie w styczniu z drużynami z Bostonu, Minnesoty, Montrealu, Nowego Jorku, Ottawy i Toronto. Grupa elitarnych graczy wystąpi na pokazie 3 na 3 Canadian Tire PWHL.

„Jedna rzecz prowadziła do następnej, która prowadziła do następnej i nagle zobaczyliśmy niesamowitą serię wydarzeń” – powiedział Mayer. „Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze zawodniczki będą zaangażowane. W grę wezmą udział nowe, wspaniałe zawodniczki Ligi Kobiet, a następnie nasze absolwentki. A w Toronto nie ma zawodniczek bardziej kultowych niż Leafs z 1967 roku”.

„Myślę zatem, że ostatecznie będzie to wspaniały wieczór, niezapomniany wieczór i coś, co naszym zdaniem może zostać tutaj na stałe w ramach Weekendu Gwiazd”.

Mecz Gwiazd NHL powraca do swoich korzeni. Maple Leaf Gardens było gospodarzem meczu All-Star w 1934 roku dla napastnika Maple Leafs Ace’a Baileya po kontuzji, która zakończyła jego karierę. W 1947 roku odbył się tam pierwszy oficjalny mecz gwiazd NHL.

Będzie to dziewiąty mecz All-Star NHL w Toronto, ale pierwszy od 2000 roku.

„Jestem podekscytowany, że Toronto będzie mogło gościć” – powiedział prezes Maple Leafs Brendan Shanahan. „Chcemy, aby wszyscy byli naszymi gośćmi i chcemy, aby wszyscy czuli się bardzo związani ze sportem, jakim jest hokej, co jest naprawdę ważne dla tutajtejszych ludzi”.

READ  Fantazja: Wykres wartości handlu – tydzień 3

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *