W momencie premiery 11-calowy iPad Pro OLED może być niedostępny

W momencie premiery 11-calowy iPad Pro OLED może być niedostępny

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe modele iPada Pro o przekątnej 11 i 12,9 cala z wyświetlaczami OLED jeszcze w tym miesiącu. Nowy raport analityka Rossa Younga wskazuje, że produkcja nowego 11-calowego iPada Pro pozostaje w tyle za 12,9-calowym.

Według Junga w A Publikowane dla płatnych subskrybentów W mediach społecznościowych wyświetlacze OLED dla 11-calowego iPada Pro są obecnie produkowane przez firmę Samsung Display. Jednak gdzieś w tym miesiącu LG Display rozpocznie również produkcję 11-calowych wyświetlaczy OLED dla iPada Pro. LG Display produkuje także panele OLED dla 12,9-calowego iPada Pro.

Jednak Young zwraca również uwagę, że produkcja 11-calowego panelu iPada Pro „wydaje się pozostawać w tyle” za modelem 12,9-calowym.

Może to oznaczać, że nowy 11-calowy iPad Pro nie będzie dostępny w chwili ogłoszenia nowej linii, przynajmniej w porównaniu z modelem 12,9-calowym. Gdy LG Display wejdzie na rynek produkcyjny, Apple będzie mogło pracować nad rozwiązaniem tego niedoboru i zwiększeniem dostępności 11-calowego iPada Pro.

Najnowsze osiągnięcia, Bloomberga – poinformował Mark Gorman Nowa linia iPadów Pro ma zostać wydana „pod koniec marca lub około kwietnia”. Gorman powiedział również, że Apple planuje wypuścić „specjalną wersję iOS 17.4 z obsługą nowych urządzeń”, która zostanie wydana wraz z nowymi iPadami.

Czytaj więcej:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Jaka jest data premiery Halo Infinite Season 2?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *