Voice Senior 2: Barbara Barzzewska wygrywa show [WYNIKI FINAŁU]

Końcowe wyniki „The Voice Senior 2”. Drugą edycję pokazu wygrała Barbara Barzzewska. W finale „The Voice Senior” zwycięzca pokonał pozostałych siedmiu finalistów. Za zwycięstwo w programie otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł.

Ostateczne rezultaty „Głos jest starszy Już znany. W ostatnim odcinku drugiej edycji rywalizowało ośmiu finalistów.

Voice Senior 2: Wyniki końcowe. Drugą edycję pokazu wygrała Barbara Barzzewska

Barbara Barcecusca Wygrał „Voice Senior 2”. Ostateczne wyniki drugiej edycji poznaliśmy w sobotę 6 lutego. W widoku publiczności jest koleżanka Barbara Barzekuska Andrzej Biasegni Zwycięzcą został „The Voice Senior 2”. Za pierwsze miejsce uczestnik otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł. Zaraz po ogłoszeniu wyników Jacek Kursky Zaprosił Porscheuskę do wzięcia w niej udziału „Ulubiony koncert muzyki walentynkowej” W TVP2 odbędzie się 13 lutego.

Udział w „Voice Senior 2” Barbara Barzekuska zadedykowała swojego zmarłego męża. Gdy tylko nagranie drugiej edycji zostało zakończone, najbardziej pozytywny uczestnik miał do czynienia z osobistą grą. Jej ukochany mąż Ireneusz zmarł po długiej walce z chorobą. Mężczyzna przeszedł przez trzy Udar mózguA w 2019 roku odkryli go lekarze Rak płuc.

W finale „The Voice Senior 2”, z którą zmierzyła się Barbara Barzekuska, zrobiło to tylko czterech finalistów Andrzej Nosovsky, Raisa Mistella I Andrzej Pavovsky. Zwycięzca zaśpiewał na scenie wielkie hity: „Black Velvet” Alanny Miles, „Valerie” Amy Winehouse i „I Will Survive” Glorii Keiner.

Kto wygrał Barbara Barzzewska: The Voice Senior 2?

Barbara Barcecusca W mediach społecznościowych został okrzyknięty odnoszącym największe sukcesy uczestnikiem drugiej edycji „The Voice Senior”. Muzyka zawsze wypływa z jej serca. W wieku 18 lat Gilona wziął udział w radzieckim festiwalu piosenki w Corze. Przez wiele lat śpiewał w zespole w restauracjach i tańczył. W Polsce, Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Mąż Ireneus – Za namową swojej największej miłości dołączyła do serialu. Tak jemy, a każde przedstawienie poświęcone jest scenie „The Voice Senior”. Niestety ukochana Barbara Barzekuska zmarła w listopadzie 2020 roku.

READ  Wojciech Schkesny uważa, że ​​zwycięstwo może pomóc Polsce przeciwko Szwecji”

Pod koniec 2019 roku przypominamy, że zwyciężyła pierwsza polska edycja „The Voice Senior” Siostry Szydłowskie. W lutym tego roku zwycięzcy wydali swój debiutancki album.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *