Voice Senior 2: Barbara Barzzewska wygrywa show [WYNIKI FINAŁU]

Końcowe wyniki „The Voice Senior 2”. Drugą edycję pokazu wygrała Barbara Barzzewska. W finale „The Voice Senior” zwycięzca pokonał pozostałych siedmiu finalistów. Za zwycięstwo w programie otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł.

Ostateczne rezultaty „Głos jest starszy Już znany. W ostatnim odcinku drugiej edycji rywalizowało ośmiu finalistów.

Voice Senior 2: Wyniki końcowe. Drugą edycję pokazu wygrała Barbara Barzzewska

Barbara Barcecusca Wygrał „Voice Senior 2”. Ostateczne wyniki drugiej edycji poznaliśmy w sobotę 6 lutego. W widoku publiczności jest koleżanka Barbara Barzekuska Andrzej Biasegni Zwycięzcą został „The Voice Senior 2”. Za pierwsze miejsce uczestnik otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł. Zaraz po ogłoszeniu wyników Jacek Kursky Zaprosił Porscheuskę do wzięcia w niej udziału „Ulubiony koncert muzyki walentynkowej” W TVP2 odbędzie się 13 lutego.

Udział w „Voice Senior 2” Barbara Barzekuska zadedykowała swojego zmarłego męża. Gdy tylko nagranie drugiej edycji zostało zakończone, najbardziej pozytywny uczestnik miał do czynienia z osobistą grą. Jej ukochany mąż Ireneusz zmarł po długiej walce z chorobą. Mężczyzna przeszedł przez trzy Udar mózguA w 2019 roku odkryli go lekarze Rak płuc.

W finale „The Voice Senior 2”, z którą zmierzyła się Barbara Barzekuska, zrobiło to tylko czterech finalistów Andrzej Nosovsky, Raisa Mistella I Andrzej Pavovsky. Zwycięzca zaśpiewał na scenie wielkie hity: „Black Velvet” Alanny Miles, „Valerie” Amy Winehouse i „I Will Survive” Glorii Keiner.

Kto wygrał Barbara Barzzewska: The Voice Senior 2?

Barbara Barcecusca W mediach społecznościowych został okrzyknięty odnoszącym największe sukcesy uczestnikiem drugiej edycji „The Voice Senior”. Muzyka zawsze wypływa z jej serca. W wieku 18 lat Gilona wziął udział w radzieckim festiwalu piosenki w Corze. Przez wiele lat śpiewał w zespole w restauracjach i tańczył. W Polsce, Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Mąż Ireneus – Za namową swojej największej miłości dołączyła do serialu. Tak jemy, a każde przedstawienie poświęcone jest scenie „The Voice Senior”. Niestety ukochana Barbara Barzekuska zmarła w listopadzie 2020 roku.

READ  Champion Bayernu, Borussia Dortmund R.P. Lipsk | Bundesliga

Pod koniec 2019 roku przypominamy, że zwyciężyła pierwsza polska edycja „The Voice Senior” Siostry Szydłowskie. W lutym tego roku zwycięzcy wydali swój debiutancki album.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top