USTA: Wyjątkowe przeżycie zespołu Rolling Stones w marcu w Lake Country – Kelowna News

USTA: Wyjątkowe przeżycie zespołu Rolling Stones w marcu w Lake Country – Kelowna News

Przejdź do hitów Stonesów

Przyczynił się

Będziesz śpiewać do wszystkich hitów podczas występu LIPS: The Ultimate Rolling Stones Experience w marcu w Lake Country's Creekside Theatre.

LIPS jest prowadzony przez Briana Deana, mieszkańca Kelowna, który pochodzi z Leicestershire w Anglii i jest uderzająco podobny do samego Micka Jaggera. Dean również porusza się jak Jagger, dodając olśniewającego pokazu.

W skład zespołu wchodzi kilku innych muzyków z Kolumbii Brytyjskiej, w tym gitarzyści Dave Fleming i Max Peterson, perkusista Jay Dallamore, basista Rob McCulloch, klawiszowiec i wokalista Amanda Dean, wokalistka i perkusistka Lisa Dunn oraz saksofonista, gitarzysta i perkusista Colin Morman.

Podczas koncertu LIPS wykona wszystkie utwory Stonesów, w tym Satisfaction, Brown Sugar, You Can't Always Get What You Want, Wild Horses, Jumpin' Jack Flash, Gimme Shelter i Miss You. Skorzystają także z najnowszego albumu popularnej grupy.

LIPS: The Ultimate Rolling Stones Experience odbędzie się w sobotę, 23 marca w Creekside Theatre. Bilety i więcej informacji można znaleźć na stronie strona internetowa Creekside, Strona sprzedawcy biletów Lub dzwoniąc do kasy teatru pod numer 250-766-9309.

READ  Jordan Peterson: Krytycy są wściekli po tym, jak recenzje okładek książek zostały „niewłaściwie przedstawione”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *