Ujawniono październikowy skład kreatywny DC Comics Absolute Universe

Ujawniono październikowy skład kreatywny DC Comics Absolute Universe

Opublikowany w: Batman, Komiksy, Wydawcy komiksów, Aktualności, DC Comics, Superman | Oznaczone tagiem: Absolutny Batman, absolutne uniwersum, październik 2024, Scott Snyder


Mogę potwierdzić, że linia Absolute Universe pojawi się w DC Comics w październiku 2024 roku. A główni pisarze i artyści będą następujący:Podsumowanie artykułu

  • Linia Absolute Universe zostanie wypuszczona na rynek w październiku 2024 r. z największymi talentami DC na pokładzie.
  • Scott Snyder i Jason Aaron znajdują się na szczycie listy aktorów odgrywających kultowe historie o Batmanie i Supermanie.
  • Filmowiec i mówca TED Che Grayson dołącza do siły twórczej wraz z weteranami branży.
  • Ujawniono zapowiedź okładki Absolute Batman, która daje fanom wgląd w nadchodzącą serię.

oto jesteśmy. Mogę potwierdzić, że linia Absolute Universe pojawi się w DC Comics w październiku 2024 r. Oraz że głównymi pisarzami i artystami będą Jason Aaron, Denise Camp, Wes Craig, Nick Dragota, Al Ewing, Che Grayson, Jeff Lemire, Janeway Lindsay, Burnsack Pichot, Nick Robles, Rafa Sandoval, Hayden Sherman, Scott Snyder I Kelly’ego Thompsona.

Wspomnieliśmy już wcześniej, że linia będzie zawierać Ostateczny Batman przez Scotta Snydera I Nick Dragotta, Ostateczny Superman przez Jasona Aarona I Absolutnie cudowna kobieta przez Kelly’ego Thompsona. Aha i to Ala Ewinga Był zaangażowany.

Ale jest też sporo nowych nazwisk. Obóz Deniz Aktualnie piszę Egzaminy końcowe W Marvelu – jako jedyna osoba pracuje zarówno nad tytułami Absolute, jak i Ultimate.

Chi Graysona Jest filmowcem, prelegentem TED i pisarzem Mroczne przestrzenie, Bitch Planet, Batman Urban Legends i inne antologie DC, często współpracując ze Scottem Snyderem

Jeffa Lemire’a Jest twórcą i współtwórcą komiksów m.in Sweet Tooth, Essex County Trilogy, Sweet Tooth, Descender, Nikt, Czarny Młot, Plutona, I twórz reklama Ze Scottem Snyderem.

Jahnoya Lindseya Jest znanym twórcą komiksów Superboy: Człowiek jutra, Hawkeye, Kate Bishop, She-Hulk, Anioł, Luke Cage, Scar, Grimm I więcej.

Pornsak Pichichot Jest redaktorem komiksów, pisarzem i twórcą filmowym znanym ze swojego montażu Sweet Tooth, WE3, Przegrani, Testament, I Niepisane A także pisanie Niewierny i dobry Azjata Właśnie został uruchomiony Projekt Horyzont W komiksach obrazu.

Nicka Roblesa Jest znanym twórcą komiksów Sen, Kong z Wyspy Czaszek, Dziwne życie wędrowców Christophera Caiusa, Robot Angels, Hitmen, Power Rangers I więcej.

Rafę Sandovala Jest znanym twórcą komiksów Flash, Green Lantern, Teen Academia, Catwoman, X-Man, komiksy akcji I Dziedzictwo X-Menów.

Haydena Shermana Jest współtwórcą Utracona przestrzeń, kciuk, zimna wojna I MałyA także artysta Ali Przygody Batmana, Komiksy detektywistyczne, Łowca potworów Mary Shelley, Batman Urban Legends, Koniec Johna Cartera, Dark Spaces: The Dungeon Ze Scottem Snyderem i nie tylko.

Ujawniono październikowy skład kreatywny DC Comics Absolute Universe

O tak, tutaj można lepiej przyjrzeć się okładce tej książki Ostateczny Batman

Niedawno magazyn Bleeding Cool rozpuścił pogłoski o nadchodzącym projekcie wydawniczym prowadzonym przez DC Comics Scotta Snydera. Porównano ją do linii Ultimate Marvel Comics, która na nowo stworzyła szereg głównych postaci w nowej ciągłości, odtwarzając je od zera. I mieliśmy dla tego nazwę, Absolutny komiks. Lub tylko absolutny, Część nowego wznowienia DC Comics zatytułowanego DC wszystko w jednym.


Czy podobało ci się to? Podziel się tym w mediach społecznościowych!

Bądź na bieżąco i wspieraj witrynę, obserwując Bleeding Cool w Google News już dziś!

READ  Erin Heatherton uciekła się do tabletek odchudzających, aby zachować szczupłą sylwetkę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *