Twój horoskop dzienny: 17 maja 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

BykiStockZdjęcia/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Osoby sprawujące władzę będą namawiać Cię, abyś w tym roku bardziej się postarał i osiągnął lepsze wyniki, a to jest właśnie tego rodzaju wyzwanie, którego potrzebujesz, aby wydobyć z siebie to, co najlepsze. Po co zadowalać się srebrem lub brązem, skoro złoto jest do zdobycia?

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Chęć wyjaśnienia będzie dziś przytłaczająca, ale nie posuwaj się za daleko i nie zaczynaj mówić ludziom rzeczy, których nie muszą wiedzieć. Jeśli nie czujesz presji, aby porozmawiać o tym, co robiłeś, mądrzej będzie zachować ciszę.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Życie jest dobre i staje się lepsze z każdą minutą, godziną i dniem, więc przestań martwić się przeszłością i skup się na uczynieniu przyszłości wyjątkową. Z piosenką w sercu i uśmiechem na twarzy nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Twój władca, Merkury, staje dziś w obliczu potęgi Plutona, więc będziesz musiał uważać na to, co mówisz w każdej sytuacji, zwłaszcza gdy masz do czynienia z osobami sprawującymi władzę. Mogą poważnie potraktować to, co miałeś na myśli, jako żart.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Twój pogląd na to, co dzieje się na świecie, może być jaśniejszy niż pogląd większości innych ludzi, ale jak możesz wykorzystać tę prawdę, aby zmienić życie tych ludzi na lepsze? Możesz zacząć od zaangażowania się w rozpowszechnianie informacji. Nie milcz.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Miej dziś oczy i uszy otwarte, ponieważ to, co mówi lub robi przyjaciel lub współpracownik, może wskazać ci nowy kierunek, z którego wcześniej nie byłeś świadomy. Zawsze jest coś nowego do zrozumienia, o sobie i innych.

READ  Mandy Rose zastanawia się, jak będzie wyglądać z Mistrzostwami Kobiet NXT, publikując odkrywcze zdjęcie

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Merkury, planeta rządząca, jest dziś dobrze umiejscowiona na Twoim wykresie, ale jest również sprzeczna z planetą energetyczną Pluton. Oznacza to, że powinieneś dokładnie się zastanowić, zanim zaczniesz mówić w ciągu najbliższych 24 godzin. Pamiętaj, że słowa mogą ranić i leczyć.


Czy przegapiłeś któryś ze swoich znaków zodiaku? Prognozę na ostatnie dni znajdziesz tutaj:

Twój horoskop dzienny: 16 maja 2024 r

Twój horoskop dzienny: 15 maja 2024 r

Twój horoskop dzienny: 14 maja 2024 r

Twój horoskop dzienny: 13 maja 2024 r

Twoje prognozy horoskopów na tydzień rozpoczynający się 12 maja 2024 r


Waga (24 września – 23 października):

Przesłanie gwiazd jest takie, że jeśli nie powiesz nic w imię spokojnego życia, w twoim życiu może później zapanować ogromny chaos. Jeśli uważasz, że to, co robią ludzie wokół ciebie, jest złe, powinieneś o tym porozmawiać.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Staraj się nie denerwować, jeśli ktoś dzisiaj skrytykuje Twoje wysiłki. Mogą mieć swój punkt widzenia lub nie, ale tak czy inaczej nie ma powodu, abyś się tym przejmował. Zachowuj się tak, jakby ich opinie wcale Cię nie obchodziły.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Być może zainspiruje Cię to, by starać się bardziej i latać wyżej, ale planety wskazują, że jest to jeden z tych dni, w których osiągniesz więcej, jeśli będziesz chciał zrobić mniej. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól swoim przyjaciołom i rodzinie robić rzeczy za Ciebie – bo tak właśnie zrobią.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Twoja siła perswazji może być dobra, ale będziesz miał trudności z przekonaniem wątpliwego kolegi do swojego sposobu myślenia. Więc po co zawracać sobie głowę próbowaniem? Jeśli chcą wierzyć w bzdury fantasy, zostaw ich temu. Jak cię to boli?

READ  Śmierć królowej Elżbiety II: Aktualizacje na żywo

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Obecna koniunkcja Merkurego i Plutona wskazuje, że może wystąpić awaria komunikacji na froncie domowym, więc uważaj, co mówisz, a jeśli zorientujesz się, że posunąłeś się za daleko, wycofaj się tak szybko, jak to możliwe. Słowa, podobnie jak czyny, mają konsekwencje.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Wygląda na to, że masz teraz głowę w chmurach i nie ma w tym nic złego, ale nie trać całkowicie kontaktu z rzeczywistością – ponieważ w pewnym momencie dzisiaj będziesz musiał zająć się praktyczną sprawą związaną z jednym przyjacielem lub ukochaną osobą.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *