Trener i dyrektor generalny Nanaimo Clippers został zawieszony na czas nieokreślony – BCHL

Trener i dyrektor generalny Nanaimo Clippers został zawieszony na czas nieokreślony – BCHL

Wyłącz autokar BCHL

Colin Birkas nie będzie siedział na ławce rezerwowych dla Nanaimo Clippers, gdy liderzy Coast Division rozpoczną trzymeczową wycieczkę w Penticton w piątek wieczorem.

Birkas, który pełni funkcję dyrektora generalnego Clippers, został zawieszony na czas nieokreślony w wyniku skarg na mocy polityki dyscypliny i skarg Hockey Canada.

Zespół ogłosił w mediach społecznościowych w piątek po południu, mówiąc, że zespół został powiadomiony Perkas, że został „wstrzymany” w oczekiwaniu na wynik dochodzenia strony trzeciej.

„Organizacja Clippers szanuje znaczenie przestrzegania procesu nakreślonego przez władze” – napisał zespół na swoim koncie na Twitterze.

Priorytetem jest również bezpieczeństwo gracza i wrażenia gracza.

„Podczas gdy pan Bearkas zaprzecza stawianym mu zarzutom, Clippers współpracują w dochodzeniu i pilnie pracują, aby szybko rozwiązać tę sprawę”.

Asystent trenera Bob Beattie i asystent trenera Tyler Goe przejmą w międzyczasie obowiązki głównego trenera i dyrektora generalnego.

Dzika jazda Clippers obejmuje mecze w piątek Penticton, sobotę West Kelowna i niedzielę Coquitlam.

READ  Nie patrz teraz, ale Błyskawica znów gra jak mistrzowie Pucharu Stanleya

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *