Tony Khan komentuje, w jaki sposób AEW walczy z molestowaniem seksualnym

Tony Khan komentuje, w jaki sposób AEW walczy z molestowaniem seksualnym

Tony Khan wierzy, że AEW to najbezpieczniejsza firma wrestlingowa, w której można pracować.

Khan został zapytany o niedawną retorykę dotyczącą bezpieczeństwa i molestowania, z jakimi spotykają się zapaśniczki w okresie protestów Koniec puli medialnej AEW Worlds po koncercie. Kevin McIlvaney z Pro Wrestling Illustrated zapytał Khana o niedawne obawy wśród talentów, fanów i mediów w związku z tą sprawą. Khan zapytał: Co AEW zrobiło, aby zwalczać molestowanie seksualne w szatni i zapobiegać mu?

Khan powiedział, że AEW robi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec tym problemom. Następnie opisał AEW jako promocję wrestlingu z najlepszymi wynikami w zakresie bezpieczeństwa.

„Myślę, że dotyczy to wszystkich w firmie, mężczyzn i kobiet. Jest to coś, do czego podchodzimy bardzo poważnie. Mieliśmy wdrożoną politykę i z pewnością za każdym razem, gdy coś takiego miało miejsce, upewnialiśmy się, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec Myślę, że AEW ma najlepsze wyniki w zakresie bezpieczeństwa spośród wszystkich firm zajmujących się wrestlingiem zawodowym na świecie. „Myślę, że mamy najbezpieczniejsze środowisko, mamy najlepsze wyniki w zakresie bezpieczeństwa ze wszystkich firm zajmujących się wrestlingiem i byłbym posiadaczem rekordu AEW w zakresie bezpieczeństwa przed jakimkolwiek firma zapaśnicza na świecie.

„Myślę, że AEW to najbezpieczniejsze miejsce dla wrestlingu. „Jeśli którykolwiek z naszych zapaśników ma jakiekolwiek wątpliwości, zawsze ma otwartą linię, aby ze mną porozmawiać” – dodał. „Myślę, że każdy by tu usiadł i powiedział, że może ze mną porozmawiać, kiedy tylko coś się zmartwi”.

Udział w komisji dyscyplinarnej

Khan odpowiedział również na kolejne pytanie na ten temat, dodając:

„Jeśli coś wyjdzie na jaw, przedstawię to komisji dyscyplinarnej” – powiedział Khan. „Robimy to i myślę, że nasza komisja dyscyplinarna wykonała fantastyczną robotę. Wszyscy wiedzą, że mają otwartą linię dialogu ze mną lub kimkolwiek z tej komisji”.

READ  Raporty: Stephanie McMahon i Triple H sprzeciwiają się sprzedaży WWE, Khan sugeruje, że są możliwymi nabywcami – WON/F4W

Przeczytaj więcej: Wyniki końcowe AEW – 30 grudnia 2023 r

Jeśli korzystasz z tej transkrypcji, podaj źródło, h/t WrestleZone i podaj link do tego wpisu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *