Tom Hardy kończy kolejne mistrzostwa w brazylijskich zawodach Jiu-Jitsu w Anglii

Tom Hardy kończy kolejne mistrzostwa w brazylijskich zawodach Jiu-Jitsu w Anglii

Tom Hardy jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swoich aktorskich kotletów w filmach takich jak Mroczny rycerz powstaje A zatrućAle 45-letni nominowany do Oscara również w ostatnich latach stał się mistrzem sztuk walki.

Po odkryciu po raz pierwszy brazylijskiego jiu-jitsu podczas treningu do roli w filmie z 2011 roku wojownikHardy kontynuował treningi po zakończeniu produkcji i już teraz wygrywa zawody w wolnym czasie.

W miniony weekend Hardy brał udział w zawodach zapaśniczych w Milton Keynes w Anglii, odnosząc zwycięstwa we wszystkich swoich meczach i zdobywając mistrzostwo w swojej dywizji.

Zdjęcia zrobione przez lokalnego fotografa pod hasłem „Tape Fingers” na Instagramie uchwyciły Hardy’ego w akcji, gdzie odniósł kilka zwycięstw, w tym nagranie taśmy w finale konkursu. Hardy faktycznie startował pod swoim prawdziwym nazwiskiem Edward Hardy, co widać w certyfikacie, który otrzymał za zwycięstwo.

Hardy ma obecnie niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu i był zajęty rywalizacją w różnych turniejach, w tym w ostatnim zwycięstwie w REORG Open Jiu-Jitsu Championship w Wolverhampton w Anglii.

Promotor ostatniego wydarzenia nazwał Hardy’ego „naprawdę miłym facetem”, który został, aby pozować do zdjęć z uczestnikami po wzięciu udziału w swoich meczach.

Jego przeciwnik w finale był tak samo zszokowany jak każdy inny, gdy zobaczył Hardy’ego w konkursie.

– Od razu go rozpoznałem – powiedział Danny Appleby. Członek Obywatelskiego Knesetu. „Wszyscy wiedzą, kim jest Tom Hardy, prawda? Uderzył mnie pocisk. Powiedział: „Po prostu zapomnij o mnie i rób to, co zwykle”.

Hardy jest stałym zwolennikiem mieszanych sztuk walki i brazylijskiego jiu-jitsu od czasu pojawienia się w Warrior. jest parzysty Nakręciłem wcześniej reklamę Na planie serialu skromne maski Dla wojownika Jacka McGahna przed imprezą BAMMA.

READ  Wideo z UFC 285 z nadwagą: Jon Jones jest cięższy od Cyryla Gane'a!

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *