Tiësto nie wystąpi na Super Bowl LVIII ze względu na „osobistą sytuację rodzinną”

Tiësto nie wystąpi na Super Bowl LVIII ze względu na „osobistą sytuację rodzinną”

Tiesto

Nie wystąpi w Super Bowl LVIII

Ze względu na „osobistą sytuację rodzinną”.

Globalna gwiazda Tiesto Właśnie ogłosił, że mimo wszystko nie wystąpi w Super Bowl LVIII… mówiąc, że przegapi ważny mecz z powodu „osobistej sytuacji rodzinnej”.

„Ojciec chrzestny EDM” udostępnił tę aktualizację swoim fanom w czwartek… zaledwie kilka dni przed planowaną datą Pomnóż 1 i 2 na mecz 49ers vs. Chiefs na stadionie Allegiant.

„Mój zespół i ja przygotowywaliśmy się od miesięcy do czegoś naprawdę wyjątkowego, ale sytuacja rodzinna zmusza mnie do powrotu do domu w niedzielę rano” – powiedział Tiesto w aplikacji X.

„To była trudna decyzja o opuszczeniu meczu, ale rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu”.

Będzie to pierwszy raz, kiedy w lidze NFL na Super Bowl pojawi się DJ… a Tiësto – który sprzedał ponad 36 milionów albumów – miał zaszczyt przyjąć tę rolę.Studia TMZ

„Dziękuję NFL za współpracę” – powiedział 55-letni DJ, dodając, że nadal planuje później współpracować z ligą nad czymś „niesamowitym”.

Fani przesłali Tiësto serdeczne życzenia po tym, jak przekazał tę wiadomość… Jeśli chodzi o mecz, nie ma informacji, czy w Super Sunday zastąpi go ktoś inny na stoisku DJ-a.READ  Codzienna aktualizacja: Carrion Cross, WWE Most Wanted Treasures, Finałowy mecz Rica Flaira - WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *