The Wilds wygrywają Wonderheads w Vernon & District Performing Arts Center – Vernon News

The Wilds wygrywają Wonderheads w Vernon & District Performing Arts Center – Vernon News

W Vernon wydarzy się coś dziwnego.

Opisywany jako „Pixar spotyka Miyazakiego spotyka Jima Hensona”, nagrodzony nagrodą Wonderheads film The Wilds zabierze widzów w pełną emocji wyprawę już 29 lutego.

Vernon & District Center for the Performing Arts prezentuje ostatni spektakl z serii Theatre Series w sezonie Spotlight 2023–2024.

Kiedy Wendell odkrywa, że ​​jego żona Tilda i ich ukochane drzewo zniknęły z ich podwórka, musi zaryzykować wszystko, aby wyruszyć do pobliskiego lasu i sprowadzić je do domu.

Stawiając czoła zmieniającemu się krajobrazowi, niezwykłym stworzeniom i tajemniczej, czyhającej obecności, Wendell wkrótce dowiaduje się, że kluczem do odnalezienia Tildy jest najpierw odblokowanie tajemnicy Dziczy.

To urocze, głęboko poruszające, wielokrotnie nagradzane przedstawienie to „animacja na żywo” z kultowymi maskami Wonderheads, kapryśnymi lalkami i urzekającą muzyką.

„The Wonderheads są mistrzowskimi wizualnymi gawędziarzami. Ich ciche występy są słodkie, sugestywne i magiczne” – mówi Erin Kennedy, dyrektor artystyczna VDPAC.

W The Wilds występują Pedro M. Siqueira jako Wendell i Loreto Espinoza jako Tilda and the Creatures of the Wilds. Widzowie mogą spodziewać się wykonawców noszących ręcznie wykonane maski, które odsłaniają głęboką, zabawną i ciepłą głębię. Spektakl porusza tematy żałoby, straty i miłości. Zalecane dla ogółu odbiorców w wieku od ośmiu lat.

Wonderheads to wielokrotnie nagradzany zespół teatru fizycznego, specjalizujący się w przedstawieniach masek i wizualnym opowiadaniu historii.

Firmą założoną przez współzałożycieli Kate Braidwood i Andrew Phoenixa kieruje się misja rozpalania wyobraźni. Braidwood to wszechstronny artysta i profesjonalny twórca masek, zajmujący się tworzeniem oryginalnych dzieł napędzanych fizycznie. Phoenix to wszechstronny artysta i pedagog, który zaszczepia w teatrze pasję do oryginalności i innowacyjności.

Braidwood wykorzystuje porównanie do „akcji na żywo Pixara”, często używane do opisania pracy firmy: „To prawdziwy komplement, ponieważ podobnie jak Pixar postanowiliśmy tworzyć zabawne, czarujące programy, które będą atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych”. Feniks mówi. „Ten program odzwierciedla naszą pasję do zgłębiania głębokich tematów przez pryzmat wyobraźni, a naszym celem jest rozbawienie każdego widza do śmiechu, płaczu i wzdychania ze zdumienia”.

READ  Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na rozdaniu nagród SAG 2022 — modowe sukcesy i błędy | Galeria

Bilety na występ o 19:30 kosztują 30 dolarów dla dorosłych, 27 dolarów dla seniorów i 25 dolarów dla studentów i są dostępne Połączony Lub dzwoniąc pod numer 250-549-SHOW (7469). Czas trwania spektaklu 60 minut bez przerwy.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *