The Minecraft Streamer Dream ujawnia poczucie winy związane z jego kłótniami w pierwszym wyścigu szybkościowym

Glina „Śnić” Niedawno otworzyłem wklejanie postów na Szybkie kontrowersje Stało się to w grudniu 2020 roku.

Dream to rewelacja w YouTube i streamingu Minecrafta, która przeniosła świat poprzez własną serię prześladowań, serwer przetrwania dla wielu graczy („SMP”), różne mody w grze, wymagające filmy i szybkie umiejętności.

W grudniu 2020 roku Dream przekroczył granicę 15 milionów subskrybentów, aw tym samym miesiącu jego tytuł na tablicy wyników Minecraft Speedrun został pozbawiony z powodu wniosków administratora, że ​​oszukuje.

To była długotrwała kłótnia między Dream, stronami trzecimi i moderatorami na speedrun.com. Doprowadziło to do powstania dużej liczby dowodów działających przeciwko obu stronom. Wstępna analiza została przeprowadzona na szczęście w grze Dream z odrzuconymi elementami i stwierdzono, że istnieje tylko jedna szansa na prawie trzy miliardy szans, że jego szczęście wydarzyło się w niezmodyfikowanej waniliowej wersji Minecrafta.

Dream przeprowadził analizę obalenia przez anonimową osobę trzecią, która stwierdziła, że ​​konkretna próbka wybrana przez moderatorów speedrun.com do przeprowadzenia analizy została starannie wybrana, aby szczęście jego elementu wyglądało lepiej niż było w rzeczywistości.

Jednak większość argumentów Dream przeciwko tej decyzji pojawiła się za pośrednictwem licznych tweetów w Internecie. Jak teraz wiemy, te gorące odpowiedzi online były źródłem poczucia winy dla operatora.


Wymarzona perspektywa do szybkich kontrowersji

(Zdjęcie przez Dream)
(Zdjęcie przez Dream)

30 maja 2021 r. – około godziny 7:08 czasu wschodniego Dream opublikował to na Twitterze:

Po prostu powiedział „o szybkim biegu” i skierował czytelników do linku do pastebin. Gdy ten link się otworzył, prowadził do dość długiego akapitu, który napisał sam Dream.

READ  Google Gemini nadchodzi dla Twojej firmy

Czytelnicy mogą przeczytać cały akapit na temat pastebin Tutaj. Osobisty punkt widzenia Dream’a z jego strony podczas sporu w biegu sprinterskim przekracza 2000 słów. Zdecydowanie zaleca się, aby czytelnicy przeczytali plik Oryginalny post, Ponieważ tak Dream zamierzał ująć tę odpowiedź.

Odpowiedź Dream jest bardzo realna i potwierdza wiele aspektów kontrowersji wokół tego, jak szybko fani czują się źle.

Dream używa techniki, która nieznacznie poprawia tempo odradzania się perły i tempo reprodukcji endermena, szczególnie dla niego Filmy z wyzwaniami. Przykładem tego jest prąd obroży uderzeniowej. Czyni to tak, że wideo lub transmisja nie są już kontynuowane i stają się nieskuteczne tylko z powodu „niezmodyfikowanych” współczynników wypadania przedmiotów.

Ten tryb został uruchomiony przez pomyłkę podczas biegu, który został wprowadzony do tabeli liderów Minecraft Speedrun. Oznacza to, że analiza przeprowadzona na jego szybkości była poprawna, a zmodyfikowany klient pracował nad zwiększeniem wskaźników upadków.

Ten tryb ma nie pojawiać się podczas gry, więc udaje niezmodyfikowany wygląd Minecrafta. Dream nie zdawał sobie sprawy, że ten klient działał przez całą swoją szybką karierę i przedstawił go z przekonaniem, że jest szybszy w niezmodyfikowanej wersji Minecrafta.

Kiedy badania rozpoczęły się w jego szybkim tempie i analiza statystyczna zaczęła wykazywać, że jego szanse na spadek są mało prawdopodobne bez poprawy, Dream uznał, że był to niesprowokowany atak na niego.

Nie wiedział wystarczająco dużo o matematyce, aby przedstawić swój kontrargument i przyznał, że doszło do nieporozumienia między nim a niektórymi mediatorami, którzy przyczynili się do tego śledztwa i nie lubili go.

„Czułem się, jakbym był publicznie umazany w taki sposób, że nie mam pojęcia, jak na to zareagować”.

Jego wina wynika z jego reakcji i krytyki przełożonych i ludzi próbujących udowodnić, że oszukiwał. Istnieje teraz wiele usuniętych tweetów i filmów, które są bardzo krytyczne dla tych, którzy przeprowadzają analizę.

READ  Fitbit: Aplikacja Fitbit uległa awarii w USA, a użytkownicy zgłaszali utratę danych i problemy z łącznością urządzenia

Dream wziął te rzeczy po tym, jak uświadomił sobie swój błąd w tej sytuacji. Nosił ciężar bycia twardym na tych medium, kiedy w rzeczywistości mieli rację, gdy próbowali to udowodnić.

„Byłem naprawdę przerażony modami, ponieważ przeprowadziłem je przez błoto, mimo że w większości miały rację. Nadal czułem, że zespół modów był bardzo nieprofesjonalny, gdy sobie z tym radził, ale jest to grupa ochotników, którzy po prostu próbują to zrobić ich praca i w ich oczach byłem kimś Oszustwo płacze z YouTube i wcale ich to nie obchodziło. Może w ich sytuacji potraktowałbym mnie tak samo. Byłem głupcem, który wrócił do nich i nie pomógł w ogóle ich ”.

Relacje Dream z tymi mediatorami i innymi osobami zaangażowanymi w spór nie uległy poprawie. Dream próbował naprawić związek, przekazując wszystkie pieniądze, które pochodziły z jego kontrowersyjnego wideo, ale odmówili.

Sytuacja ta od jakiegoś czasu najwyraźniej miała na niego ogromny wpływ. Dream to odważna rzecz, aby ujawnić swoją wersję historii, szczególnie po otrzymaniu dużej reakcji po i podczas początkowej kłótni.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *