Terri Copley wyjaśnia całą swoją wersję historii o oszustwie Johna Stamosa

Terri Copley wyjaśnia całą swoją wersję historii o oszustwie Johna Stamosa

Johna StamosaJego była dziewczyna zaprzeczyła już historii jego zdrady Tony’ego Danzy – ale teraz rzuca więcej światła na to, co według niej wydarzyło się naprawdę.

Terry’ego Copleya Opowiada teraz całą historię… przynajmniej swoją wersję. ona opublikować Doprowadził do nich długi film na YouTube szczegółowo opisujący całą sytuację, w tym to, co mówi Separacja zanim Stamos wrócił do domu i zastał Danzę przebywającą u TC.YouTube/Terry Copley

Według Terry’ego wszystko układało się dobrze z JS – to znaczy, dopóki nie powiedziała, że ​​jego matka zadzwoniła do niej pewnego dnia, aby ją ostrzec, że nie planuje się z nią ożenić… i żeby była ostrożna.

Niedługo potem Terri mówi, że rzuciła Johna, nalegając, aby dała mu jasno do zrozumienia, że ​​nie powinni się już więcej widywać… a potem twierdzi, że doszło do całej konfrontacji w Danza. Jednak tak się nie stało Opisał Stamosa W swojej książce… tak mówi Terry.

Krótko mówiąc… Terri mówi, że po zerwaniu z Johnem przeczytała wywiad, którego udzielił Danza – w którym oznajmił, że zamierza poślubić Terri (najwyraźniej przed tym wszystkim byli w związku)… i to doprowadziło do tego, że go wezwała.

Mówi, że tej nocy, gdy John przyszedł, jedyne, co zrobił, to zapukał do jej drzwi wejściowych… odpowiedziała, całkowicie ubrana, i zapytała, co on tam robi.

Według niej John po prostu pokręcił głową i odszedł, czego Terri twierdzi, że nie zrozumiała, bo byli Donzo. Mówi dalej, że wiele lat później ponownie zaprzyjaźniła się z Johnem i powiedziała mu to, co powiedziała jej kiedyś jego matka.

Mówi, że John nie był świadomy, że jego matka kiedyś jej to powiedziała i nalegała, aby się z nią ożenił… ponieważ był w niej szaleńczo zakochany, co powtarza w swojej książce.

READ  39 zdjęć, które sprawiły, że powiedziałam „nie”

Teraz jednak, gdy John wywiesił ich brudne pranie – Terri widzi, że w fałszywy sposób – jest na niego trochę zła… mówiąc, że czuje się „z boku” przez całą tę historię.

„To nie jest John, jakiego znam” – dodaje Terri, po czym dodaje, że już mu wybaczyła. 😬

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *