Ten sam chip, mniejsze ramki, ekran o jasności 2000 nitów

Ten sam chip, mniejsze ramki, ekran o jasności 2000 nitów

Po tym, jak specyfikacje takie jak UWB dotarły do ​​FCC, wyciekło więcej szczegółów na temat Pixel Watch 3, w tym nazwy kodowe modeli 41 mm (selene/helios) i 45 mm (luna/sol). (Istnieją dwie wersje odzwierciedlające wersje Bluetooth/WiFi i LTE.)

według Władze AndroidaPixel Watch 3, podobnie jak ubiegłoroczny zegarek, korzysta z chipa Qualcomm Snapdragon W5. Dzisiejszy wyciek specyfikacji nie określa „dedykowanego koprocesora”, ponieważ zarówno Pixel Watch pierwszej, jak i drugiej generacji są wyposażone w procesor Cortex M33.

Jasność ekranu osiągnie dzisiaj 2000 nitów z 1000 nitów. Ta nowa jasność dorównuje Apple Watch Series 9, podczas gdy Ultra 2 osiąga już 3000 nitów. Tymczasem ramki skurczyły się z 5,5 mm w Pixel Watch 2 do 4,5 mm w obu rozmiarach Pixel Watch 3.

Z pewnością na tym skorzysta model 41 mm, który ma ekran o wymiarach 32 x 32 mm i rozdzielczości 408 x 408. W 45-milimetrowym zegarku Pixel Watch 3 ma on rozmiar 36 x 36 mm i rozdzielczość 456 x 456.

Opierając się na poprzednich renderach, ogólny projekt obudowy nie uległ zmianie.

Jeśli chodzi o kolorystykę, obudowy srebrne i czarne będą dostępne w obu rozmiarach. Model 41 mm będzie dostępny w kolorze złotym, a 45 mm będzie dostępny w obudowie z orzecha laskowego (zielonego). Dostępny będzie również pasek z kwarcu różowego pasujący do Pixela 9.

Więcej o Pixel Watch 3:

FTC: Korzystamy z linków partnerskich, aby automatycznie zarabiać. więcej.

READ  Qualcomm znalazł sposób na obsługę bezstratnych danych przez Bluetooth

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *