Tajny start rakiety Delta IV Heavy został przełożony na czas nieokreślony

Tajny start rakiety Delta IV Heavy został przełożony na czas nieokreślony

Aktualizacja: Start rakiety Delta IV Heavy został przełożony na czas nieokreślony. według Tweet od United Launch Alliance (ULA) W czwartek utrzymujący się problem z rurociągiem gazowego azotu zmusił zespół do odwołania misji i wybrania nowego terminu. W oświadczeniu stwierdzono:

„Zespół w dalszym ciągu rozwiązuje problemy z rurociągiem i potrzeba więcej czasu, aby wzbudzić zaufanie do systemu. Będziemy kontynuować współpracę z naszymi klientami, aby potwierdzić kolejną próbę uruchomienia, a nowy termin zostanie podany po rozwiązaniu problemu.”

Ze względu na problem start został wcześniej przełożony na piątek (29 marca) o godzinie 13:37 czasu wschodniego. Tutaj F
Pełne oświadczenie Wydane przez United Launch Alliance:

„Wystrzelenie ciężkiego pojazdu United Launch Alliance Delta IV, przewożącego misję NROL-70 Narodowego Biura Rozpoznania, zostało odwołane z powodu problemu z rurociągiem gazowego azotu dostarczającym ciśnienie powietrza do systemów rakiety nośnej. Zespół rozpoczął działania mające na celu zabezpieczenie Start zaplanowano na piątek 29 marca o godzinie 13:37 czasu wschodniego”.
Ostatnia rakieta Delta należąca do United Launch Alliance (ULA) ma zostać wystrzelona jutro (29 marca) o 13:37 czasu wschodniego (17:37 GMT) w ramach tajnej misji dla Amerykańskiego Biura Rozpoznania Narodowego (NRO) – można ją obejrzeć na żywo tutaj .

Wystrzelenie kończy 64 lata floty rakiet Delta, która została zaprojektowana do przenoszenia dużych ładunków w przestrzeń kosmiczną. Rakieta Delta IV Heavy, szesnasta rakieta tego typu wystrzelona od 2004 roku, będzie przewozić tajny ładunek, gdy wystartuje po raz ostatni z Space Launch Complex-37 w stacji sił kosmicznych Cape Canaveral na Florydzie.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *