Szybko ładujący się power bank Apple Watch firmy Belkin może być magiczny

Szybko ładujący się power bank Apple Watch firmy Belkin może być magiczny

Dziś był po prostu kolejny czwartek, kiedy mój kolega W krawędź Starszy redaktor wiadomości, Richard Lawler, oznaczył mnie tagiem w wątku na Slacku. Otwierając wspomnianą nić, pterodaktyl wrzasnął. Ujrzeć Belkin Postcharge Pro – Bank energii o pojemności 99,99 USD i pojemności 10 000 mAh z małym otworem, który pozwala szybkie ładowanie Zgodny zegarek Apple Watch lub słuchawki AirPods Pro drugiej generacji w podróży (oraz dowolne urządzenie ładowane przez kabel USB-C z mocą do 20 W).

Czy jest drogie? Tak, zwłaszcza że nie jest jeszcze dostępny i jest dostępny tylko w przypadku zamówień przedpremierowych. Nie żałowałbym nikomu, kto nie jest recenzentem urządzeń do noszenia lub miłośnikiem smartwatchów, cynikiem. To rozsądna reakcja i całkowicie rozumiem, dlaczego myślisz, że jestem dingo najwyższej klasy Ten Cieszę się z odinstalowanego narzędzia. Rozumiem również, że mógłbym zrobić równowartość spłukiwania 108 USD (z podatkiem od sprzedaży) w toalecie, gdyby ten powerbank okazał się bezużyteczny.

Oto dlaczego jestem gotów podjąć to ryzyko.

Dzięki Nienawidzę tego. To jedno z wielu pudeł, które wciąż sortuję i oznaczam.
Zdjęcie: Victoria Song/The Verge

Inteligentne zegarki wyróżniają się tym, że są jednym z nielicznych rodzajów gadżetów Nadal polegaj na zastrzeżonych ładowarkach. Mam kolekcję ładowarek do inteligentnych zegarków Medusa od Apple, Samsung, Fossil, Google, Fitbit, Garmin, Mobvoi i dziesiątki innych różnych marek urządzeń do noszenia, podzielonych na kilka szuflad i pudełek. Podczas gdy ustawodawcy mogą naciskać na producentów telefonów, tabletów i innych gadżetów, aby zjednoczyli się wokół standardu ładowania, wdrożenie technologii ubieralnej wiąże się z wyjątkowymi wyzwaniami.

Sfrustrowany moją „kolekcją” kilka lat temu skontaktowałem się z projektantem Gadi Amitem, który założył agencję NewDealDesign, z której Fitbit korzystał wcześniej przy kilku produktach. Powiedział do mnie Że każde standardowe złącze, niezależnie od tego, czy jest to USB-C, czy coś innego, jest w zasadzie za duże, aby współpracować z urządzeniem do noszenia, które jest wystarczająco małe, aby wygodnie je nosić. Dotyczy to również ładowania bezprzewodowego.

READ  Ogłoszono projekt i premierę serii Honor 100

Coś innego? Inteligentne zegarki umieszczają czujniki śledzące stan zdrowia na dole, aby mogły usiąść na skórze, podczas gdy ekran jest umieszczony po drugiej stronie, dzięki czemu można rzeczywiście zobaczyć pokaz Dang. Pozostawia to producentom urządzeń bardzo ograniczone możliwości co do tego, gdzie mogą faktycznie umieścić mechanizm ładujący. Sprawę jeszcze bardziej komplikuje fakt, że firmy mogą nie używać tych samych czujników lub komponentów z jednego urządzenia do drugiego. Ewentualny większy remont elementów wewnętrznych lub zmiana konstrukcyjna mogą być później wymagane Całkiem nowy Ładowarka, nawet jeśli wygląda prawie identycznie jak stara.

Wiodące smartwatche mają również reputację niezbyt imponującej żywotności baterii w porównaniu z bardziej energooszczędnymi opaskami fitness z przeszłości. Zaawansowany GPS, zawsze włączone wyświetlacze OLED, ciągłe śledzenie stanu zdrowia i łączność komórkowa — to wszystko funkcje zasilane bateryjnie. Im bardziej zaawansowany zegarek, tym gorsza żywotność baterii. Innowacje w oprogramowaniu poprawiły żywotność baterii na przestrzeni lat, ale szybkie ładowanie jest szybkie, łatwe i szybkie wygodny Kompromisowe rozwiązanie problemu baterii smartwatcha.

Szybko ładujący się power bank oznacza, że ​​już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, czy spakowałeś odpowiedni kabel Apple Watch

Jedynym problemem jest to, że wysyłka ekspresowa ma inne wymagania techniczne niż zwykła wysyłka. Co oznacza – zgadliście – dodanie tej funkcji wymaga zupełnie nowej ładowarki. W przypadku zegarka Apple Watch, gdy Apple wprowadziło szybkie ładowanie w serii 7, oznacza to, że potrzebujesz nowej ładowarki USB-C do zegarka Apple Watch I A Zasilacz, który może zaoszczędzić ponad 5 watów energii. Te małe kostki, które były dostarczane z urządzeniami Apple? To nie zadziała. Ze względu na e-odpady, nowsza jednostka zasilająca nie jest dołączona do kompatybilnego zegarka Apple Watch z szybkim ładowaniem.

READ  Sony potwierdza, że ​​konsola PS5 Slim nadal będzie obsługiwać pamięć masową z możliwością rozbudowy

Z tego powodu może być mylące dla przeciętnego konsumenta, czy używa odpowiedniej ładowarki do smartwatcha i kombinacji Power Brick, aby umożliwić szybkie ładowanie. Jak mówi moja żona: „Nie pomaga to, że stare i nowe ładowarki wyglądają tak samo”. (Wskazówka profesjonalisty: zawsze sprawdzaj, czy ma złącze USB-C i srebrną nakładkę na dysku.) To tylko w przypadku własnych ładowarek Apple, których wymiana w przypadku zgubienia kosztuje rękę i nogę. Może to być bezpłatne dla wszystkich na rynku osób trzecich, jeśli nie dołożysz należytej staranności. I nawet jeśli chcesz trzymać się tylko ładowarek Apple, te też nie zawsze działają.

Ta rzecz nie naładuje szybko Twojego zegarka Apple Watch.
Zdjęcie: Dieter Bohn/The Verge

Przykład: MagSafe Duo firmy Apple. Mimo, że Kosztuje śmieszne 130 dolarów Aby móc ładować iPhone’a i Apple Watch w podróży, Nie można go używać do szybkiego ładowania godzina.

Zewnętrzne podstawki ładujące 3 w 1? Tylko niektóre z nich obsługują szybkie ładowanie Apple Watch Series 7, 8 i Ultra. Nawet jeśli kupujesz je od producentów akcesoriów, z którymi współpracuje Apple — takich jak Belkin. Popełniłem błąd, zamawiając podstawkę ładującą Belkin 3 w 1 na Boże Narodzenie, a moi krewni nie sprawdzili, czy ta, którą dostali, obsługuje szybkie ładowanie zegarka. Teraz utknąłem z nim, mimo że go nie ma Jedyne, czego potrzebuję Rano, kiedy wstaję na godzinę, a mój Apple Watch ma 10 procent baterii. W rezultacie mój stolik nocny to sterta spaghetti z kablami oznaczonymi tak, że nawet na wpół śpiący mogę wybrać odpowiednią ładowarkę do odpowiedniego urządzenia, aby naładować je z odpowiednią prędkością.

Zapomnij o podróżowaniu. Robię, co w mojej mocy, aby zapakować odpowiednie ładowarki, klocki i power banki dla trzech do pięciu urządzeń do noszenia, które testuję poza domem. Oszukałem jednak samego siebie. Co gorsza, bezprzewodowe dyski magnetyczne i szpilki używane przez ładowarki do noszenia nie są tym, co nazwałbym bezpiecznym. Możesz podłączyć telefon do zwykłego powerbanku, włożyć go do plecaka i mieć pewność, że telefon się naładuje. Nie dotyczy to inteligentnych zegarków. To zależy od tego, czy duchy twoich przodków pobłogosławią w danym dniu twój magnetyczny dysk ładujący i czy będziesz błądzić w tranzycie.

READ  Najlepsze szkoły żywieniowe w Dolinie Krzemowej

To zdecydowanie dla mnie problem. Ale nawet jeśli nie przeglądasz urządzeń do noszenia i masz dziesiątki kabli do wyboru, zawsze istnieje ryzyko pozostawienia kabla, złapania niewłaściwego podczas pakowania i wyboru zakupu nowej ładowarki… lub przyjęcia zegarka jest martwy, dopóki nie wrócisz do domu.

Możesz podłączyć telefon do zwykłego powerbanku, włożyć go do plecaka i mieć pewność, że telefon się naładuje. Nie dotyczy to inteligentnych zegarków

Nie wiem, czy Belkin BoostCharge Pro dotrzyma obietnicy. Sparzyłem się tyle razy, że staram się łagodzić swoje oczekiwania. Ale pomysł polega na tym, że ten mały element na zdjęciu, ten, do którego wydaje mi się, że mogę bezpiecznie przymocować zegarek Apple Watch I podłączyć mój telefon? I Potencjalnie usunąć dwa lub trzy dodatkowe kable z mojej torby? I Daj mi pewność, że jeśli to dostanę, będę w 100 procentach pewien, że szybko naładuje moje urządzenie? I Może wyrzucę kable od smartwatcha w zamian za asortyment 3-5 powerbanków? Po raz pierwszy w moim kurczącym się sercu płonie wystarczająco dużo nadziei, że zamówiłem tę cholerną rzecz, aby samemu ją przetestować.

Pobłogosław Belkina nawet za próbę wprowadzenia tego w życie. Pobłogosław armię naśladowców, którzy prawdopodobnie wejdą na pokład i zrobią to taniej. Pobłogosław nieuniknionych naśladowców, którzy zrobią to dla Samsunga, Google, Fossil i innych inteligentnych zegarków.

Zgłoszę się, gdy ta rzecz zostanie wysłana.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *