Szczecin. „Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw w przedszkolu”. Do szpitala przyjęto dwoje dzieci

Na boisku klasy treningowej w Szczecinie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły dwie dziewczyny. – Jedno dziecko miało trudności z oddychaniem, drugie miało zawał serca, ale bicie serca bardzo szybko wróciło do zdrowia – informuje karetka

Do wypadku doszło w przedszkolu przy ulicy Hona w Szczecinie. Policja odebrała meldunek około godziny 12:00 w piątek – według wstępnych doniesień wypadek spowodowany był udziałem dwójki dzieci na placu zabaw, które po otrzymaniu pomocy medycznej trafiły do ​​szpitala – młodego Asby. Evelina Crispon, rzeczniczka prasowa komendy miejskiej policji w Schkesin. Policja nie poinformowała jeszcze dokładnie, co się stało.

Wiadomo, że dwie małe dziewczynki zostały ranne. Według BAP mają siedem lat.

– Jedno dziecko miało trudności z oddychaniem, drugie miało nawet zawał serca, ale bicie serca bardzo szybko się poprawiło – powiedziała Paulina Hegel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Burmistrz miasta zarządził kontrolę

Policja i prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Piotr Krzystek, prezydent Szczecina, zwrócił uwagę na sytuację.

„Dziś w naszym przedszkolu przy ulicy Hona dwie dziewczynki zostały ranne w wypadku. Jestem wstrząśnięty tą sytuacją. Dzieci są pod opieką lekarzy. Czekam na wieści o ich stanie zdrowia. Jednocześnie zamówiłem dokładna inspekcja mająca na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia. To plac zabaw dla wszystkich innych obiektów. Obejmuje sprzęt ”- napisał w mediach społecznościowych.

Oglądaj TVN24 w Internecie w TVN24 >>>

Kluczowe źródło zdjęć: Shutterstock

READ  Grupa SPAR planuje sprzedaż przynoszącego straty biznesu w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *