Szczecin. „Nieszczęśliwy wypadek na placu zabaw w przedszkolu”. Do szpitala przyjęto dwoje dzieci

Na boisku klasy treningowej w Szczecinie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły dwie dziewczyny. – Jedno dziecko miało trudności z oddychaniem, drugie miało zawał serca, ale bicie serca bardzo szybko wróciło do zdrowia – informuje karetka

Do wypadku doszło w przedszkolu przy ulicy Hona w Szczecinie. Policja odebrała meldunek około godziny 12:00 w piątek – według wstępnych doniesień wypadek spowodowany był udziałem dwójki dzieci na placu zabaw, które po otrzymaniu pomocy medycznej trafiły do ​​szpitala – młodego Asby. Evelina Crispon, rzeczniczka prasowa komendy miejskiej policji w Schkesin. Policja nie poinformowała jeszcze dokładnie, co się stało.

Wiadomo, że dwie małe dziewczynki zostały ranne. Według BAP mają siedem lat.

– Jedno dziecko miało trudności z oddychaniem, drugie miało nawet zawał serca, ale bicie serca bardzo szybko się poprawiło – powiedziała Paulina Hegel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Burmistrz miasta zarządził kontrolę

Policja i prokuratura wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Piotr Krzystek, prezydent Szczecina, zwrócił uwagę na sytuację.

„Dziś w naszym przedszkolu przy ulicy Hona dwie dziewczynki zostały ranne w wypadku. Jestem wstrząśnięty tą sytuacją. Dzieci są pod opieką lekarzy. Czekam na wieści o ich stanie zdrowia. Jednocześnie zamówiłem dokładna inspekcja mająca na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia. To plac zabaw dla wszystkich innych obiektów. Obejmuje sprzęt ”- napisał w mediach społecznościowych.

Oglądaj TVN24 w Internecie w TVN24 >>>

Kluczowe źródło zdjęć: Shutterstock

READ  Polska jest drugą najpopularniejszą lokalizacją centrów usług na świecie wśród globalnych firm

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *