Szalony projekt FIS na finał Pucharu Świata Kobiet! Niezwykłe godziny skoków

Szalony projekt FIS na finał Pucharu Świata Kobiet!  Niezwykłe godziny skoków

Przed meczem drużynowym Puchar Świata Kobiet w skokach narciarskich, Postanowiłem anulować Seria Test. W wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych FIS zdecydował się na relokację całego zespołu. Warunki pogodowe nie uległy poprawie, więc mecz Pucharu Kontynentalnego również został odwołany i przeniesiony na niedzielę.

Obejrzyj wideo
Straszny upadek Dantego w Blanicy. „To bardzo silny cios”.

Puchar Świata Kobiet w niezwykłym czasie! Europejscy fani powinni wstać przed wschodem słońca

„Dzisiejszy mecz drużynowy został odwołany z powodu silnego wiatru” – mówi FIS Skyjumping na Twitterze. Organizatorzy rozgrywek finałowych Pucharu Świata Kobiet znaleźli alternatywę, która nie zadowala kibiców ze środkowoeuropejskiej strefy czasowej. Postanowiono przełożyć mecz na niedzielny poranek. Pierwsze zakładki odbędą się o godzinie 8:00 czasu lokalnego, czyli 5:00 według Polski.

Zgodnie z niedzielnym harmonogramem, po meczu drużynowym – 7:00 (czasu polskiego; 10:00 w Czajkowskim) – rozpocznie się oficjalny trening, natomiast mecz indywidualny odbędzie się godzinę po Świecie Kobiet 2020/21. Puchar Skoki narciarskie. Podobną decyzję podjęto w związku z odwołanym meczem drużynowym mistrzostw świata na lotach Planicy.

Nawet tam, przy silnym wietrze, skoczkowie nie mogli rywalizować na Mamat Mountain. FIS Zdecydowano jednak, że oczekujący mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 9:00. Czas Polski, a mecz indywidualny zaczyna się o 10:30.

Skandal w Blanicy. Mecz drużynowy odwołany. Norweskie i niemieckie zmagania! FIS ma plan

W rankingu Pucharu Świata Kobiet obecnym liderem jest Sarah Daganashi, dla której niedzielne rozgrywki indywidualne będą kluczowe w kontekście zajęcia pierwszego miejsca. Marmurowa piłka. Japończyk ma obecnie 15 punktów przewagi nad drugą w tabeli Niką Krisner.

READ  Polacy usuną pokój porządkowy dla sędziów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *