Świetna gra na Boże Narodzenie. Komentator zaczął mówić po polsku. „Jak ona to zrobiła ?!” [WIDEO] Tenis

Iga Świątek W piątek w południe pokonała w trzeciej rundzie Francuzkę Fionę Ferro 6: 4, 6: 3. Australian Open Round. Teraz staje przed najtrudniejszym zadaniem w historii i ściera się z Rumunką Simoną Halep, która przegrała już w zeszłym roku na Roland Garros.

Ika Świ sincetek w meczu Wielkiego Szlema, którego nie było od czasu rządów sióstr Williams!

Radość komentatora

Every ± wi tek Tradycyjnie już jest zadowolony z kilku dużych ruchów. W połowie drugiego seta Polka był w siatce i mocno uderzył w forhend. Rivalka doskonale odczytała jego motywy i przeczytała forhend. Piłka dotknęła siatki i przeszła za siatkę po stronie naszego gracza. ± wi ± tek Wykazał się jednak doskonałym refleksem, ale był w stanie odbić piłkę tak, by przecięła przeciwnika i trafiła poniżej linii mety.

Angielski komentator Eurosportu był zachwycony przedstawieniem. Najpierw powiedziała po angielsku: „Jak ona to zrobiła”. Postanowił wtedy sprawdzić z tłumaczem, jak wypowiadane są takie słowa po polsku. Jego polski akcent był bardzo dobry. Po chwili z uśmiechem na twarzy dodał: Jak ona to zrobiła?

Simona Halep: Simona Halep: „Ika Świątek mnie zmiażdżyła, to duże wyzwanie.” Doskonała recenzja!

Walka czwartej rundy: Iga Świątek – Simona Halep zaplanowana na niedzielę. Na żywo na Sports.pl.

READ  Słonina, która jest postrzegana jako przyszły bramkarz USA, znalazła się na polskiej liście

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *