Superbet Rapid & Blitz Polska – Na żywo!

Blitz – Dzień 2


Na końcu artykułu znany praktyk i pisarz I.M. Komentarz eksperta Roberta Rhysa — znajdź wskazówki dotyczące filmów i gier.


Superbet Rapid & Blitz Poland to drugi etap Grand Chess Tour 2023. Turniej składa się z szachów szybkich i błyskawicznych.

Pojedyncze, szybkie wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 maja z limitem czasu 25 minut i 10-sekundowych przyrostów. Wydarzenie Blitz, w systemie każdy z każdym, będzie kontynuowane w dniach 24-25 maja z limitem czasu wynoszącym 5 minut i 2-sekundowe przyrosty.

Wydarzenie ma fundusz nagród w wysokości 175 000 $, z czego 40 000 $ jest przeznaczone dla zwycięzcy. Punkty Grand Chess Tour również zostaną przyznane.

Przeczytaj pełną zapowiedź…


Gry na żywo

Komentarz Varuzhana Agobiana, Christiana Cirili, Yassera Seeravana i Nasi Baikitze


Analiza ekspercka przeprowadzona przez IM Roberta Rissa


Obecne pozycje – Blitz

Finały — tryb szybki (wygrana = 2 punkty; remis = 1 punkt)


Sekrety gry środkowej, tom 1 + tom 2

Razem nauczymy się, jak znaleźć najlepszą pozycję dla hetmana we wczesnej fazie gry środkowej, jak poruszać się po tym obszarze wokół planszy, jak zaplanować atak hetmana, jak zdecydować, czy go zastąpić, i wiele więcej!


Spinki do mankietów

READ  Czy płace będą publiczne? Pracodawcy i podejrzani pracownicy

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top