Stopnie gracza: Seksowny Stuart Skinner, Oilers piszą z Seattle

Stopnie gracza: Seksowny Stuart Skinner, Oilers piszą z Seattle

Treść artykułu

Naftowcy 2, Kraken 1

Trzeba przyznać Seattle Krakenowi, że swój pierwszy mecz przywieźli do domu w sobotnie popołudnie. Gospodarze ciężko walczyli o znaczenie w kwalifikacjach, grając przez 60 trudnych minut i walcząc do ostatniej minuty.

Treść artykułu

Ale przyznajmy też trochę zasług Edmonton Oilers. Goście utrzymywali się na tyle długo, że pierwszego gola w meczu strzelili w połowie drugiej połowy, a drugiego w połowie trzeciej. Te dwie liczby, przyzwoity wysiłek zespołowy i świetna opieka sieciowa Stu Skinnera Wystarczyło, że Al-Naft wygrał regulaminowy wynik 2:1.

Reklama 2

Treść artykułu

Podczas gdy strzały do ​​siatki były bliskie przy stanie 25-24 w Seattle, Kraken miał przewagę w rozgrywkach regionalnych, strzelając 63 do 52. Nasza analiza wideo Kult hokeja Gospodarze mieli ogromną przewagę w pierwszorzędnych strzałach przy stanie 17-10, w tym 7-3 po najniebezpieczniejszych strzałach i 5 kartkach (Liczenie jest włączone). Skinner w pełni zasłużył na najwyższe wyróżnienia.

Dzięki zwycięstwu Oilers w końcu zbliżyli się o jeden punkt do Vegas i zajęli drugie miejsce w dywizji Pacyfiku, zachowując trzy mecze do rozegrania po kolejnej porażce Golden Knights 7:2 w Buffalo.

Wyniki graczy

Kultowa gra Hokej ocenia wyniki graczy

#2 Yvan Bouchard, 6. Spokojna gra w ofensywie, ale co ważniejsze, spokojna gra także w defensywie. Kraken grał przez 20 minut na wyrównanym poziomie i w tym czasie Kraken oddał tylko 3 strzały do ​​siatki w porównaniu do 10 w przypadku Edmonton. Przez większość czasu utrzymywał porządek, włączając w to doskonałą grę w defensywie, która odcinała ataki Yanniego Gourde. Udział strzałów pierwszego rzędu (GAS): do mocy +1/-0; Zespoły specjalne +0/-0.

READ  Historia historycznego celu Auston Matthews

#5 Cody Ceci, 6. Druga para Edmontona spędziła nieco więcej czasu na własnym polu karnym, ale Cisse rozegrał solidną grę pozycyjną i nieźle spisał się, tłumiąc niebezpieczne strzały. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-0.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

#10 Derek Ryan, 5. Graliśmy spokojnie 10 minut i przez większość czasu utrzymywaliśmy porządek. 1 strzał, 1 blok, 1 trafienie, 3/5=60% punktu spotkania. Gaz: ES +1/-1; ST +0/-1.

#13 Matthias Janmark, 6. Rozegrał mocny mecz w ofensywie, oddał dwa niebezpieczne strzały na bramkę i oddał dwa kolejne strzały świetnymi podaniami do kolegów z drużyny w strefie neutralnej. Zrób mistrzowski blok strzału. Znakomicie radzi sobie na deskach w swojej strefie. Nie mogąc odciąć podania przy jedynej bramce Seattle, strzelił gola w grze w przewadze. Gaz: ES +4/-1; ST +0/-1.

#14 Matthias Ekholm, 6. Podobnie jak jego partner Bouchard, utrzymywał prawidłowy tor gry, gdyż Oilers przez 18 równych minut dzielili się celami 7-2. Jego jedyny faul miał miejsce po rzucie karnym, kiedy odważył się udać na ławkę rezerwowych na przeciwległych tablicach, aby chwycić świeży kij, co doprowadziło do oddania najwyższej klasy strzału z jego strony lodowiska. Gaz: ES +0/-0; ST +0/-1.

#18 Zach Hyman, 5. W ofensywie spokojnie, po jednym strzale w siatkę, ale przeważnie radzili sobie z tym w drugą stronę. Gaz: +0/-1; ST +0/-0.

# 25 Pielęgniarka Darnell, 6. Wieża siły, która sama w sobie jest równie potężna i wygrywa walki szybkością i siłą. Wykonał dobrą robotę, chroniąc krążek pod presją i kierując go we właściwym kierunku. Oddał dwa mocne strzały zza siatki. Jednak padł ofiarą jedynego gola Seattle, kiedy rozłożył się, aby oczyścić kilka opcji, ale strzał Eeli Tolvanena trafił w jego rękawicę, a następnie nogi Skinnera zderzyły się w labiryncie. Gaz: +0/-1; ST +0/-1.

Reklama 4

Treść artykułu

#27 Brett Kulak, 6. Na końcu gazety ma kilka przygód, a Skinner ratuje ją więcej niż raz. Odwdzięczył się jednak awaryjną grą w obronie, która być może uratowała bramkę. Jedyne, co zrobił po drugiej stronie boiska, to strzelił zwycięskiego gola strzałem z zewnątrz, który w jakiś sposób znalazł przewagę. Gaz: ES +1/-5; ST +0/-0.

READ  Michael Woods niedawno zrezygnował z Tour de France z pozytywnym wynikiem testu COVID-19

#28 Connor Brown, 4. Dobre akcje, ale mało akcji w ataku. Niektóre problemy na PK, w tym oszukanie podczas przełęczy przez lód, która doprowadziła do bramki Seattle. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-2.

Leon Draisaitl wjeżdża na ławkę rezerwowych Oilers, świętując zdobycie gola

#29 Leon Draisaitl, 8. Otworzył wynik, przekształcając sygnał McDavida jednorazowym uderzeniem z preferowanego przez niego miejsca w prawym kole wznowień. Pomógł zwycięzcy meczu podaniem z rzutu rożnego, a późniejsza zasłona bramkarza również odgrywa rolę. Udusił Willa Borgena potężnym odwróconym strzałem, który został niezauważony przez skąpych strzelców Seattle (którzy przez cały mecz widzieli tylko 5 Oilersów!). Po zagraniu przez większą część meczu na skrzydle, dokonał kilku mocnych zmian w środku pola, gdy Oilers bronili prowadzenia. Jednak popełnił faul w końcówce meczu, wykonując zbyt agresywną kontrolę wstępną, co doprowadziło do rzutu karnego 50 metrów od bramki na 53 sekundy przed końcem, pozostawiając jego kolegów z drużyny broniących niewielkiego prowadzenia 4 na 6. A może powinienem powiedzieć: 4+Skinner v6. Gaz: ES +3/-0; ST +1/-0.

Reklama 5

Treść artykułu

#37 Warren Voegele, 5. Dość cicha gra z kilkoma błyskami. Jego najlepsze momenty to zgrabne zagranie od środka i płynne podanie do Perry'ego, który miał dobrą okazję, która zaowocowała grą przewagi Oilers. Gaz: ES +2/-1; ST +0/-0.

#55 Dylan Holloway, 5. Rozegrał z drużyną niski wynik 9:27 i niczym się nie wyróżniał. Przegrał walkę za siatką, co dało szansę Seattle. Gaz: ES +0/-1; ST +0/-0.

#71 Ryan McLeod, 5. Gra z małą liczbą wydarzeń, z których większość toczy się w trybie pościgu. Wykonał niezły przechwyt, przełamując 2 na 1 z Foegele, ale jego próba została zablokowana przez defensywną grę Alexa Wennberga. 1 shot, 1 blok, 1 na wynos. Gaz: ES +1/-2; ST +0/-0.

#73 Vincent Desharnais, 6. On i jego partner ukończyli mecz +2, który zakończył się wynikiem 2:1, choć po drodze przydarzyło im się kilka nieszczęść. Matty Beniers uderzył tak mocno, że obudził młodych strzelców Seattle. Dostał +1 do swojej oceny za genialne przejście 4 na 6 na koniec meczu, podczas którego zablokował dwa strzały, upadł, aby odrobić niebezpieczne odbicie, a następnie zablokował podanie środkowym i pożerał krążek oraz kije podczas wykonywania ataku jako cenne upływające sekundy. Zakończyła grę z 6 blokami, o 4 więcej niż jakikolwiek inny gracz. Gaz: +0/-3; ST +0/-0.

Reklama 6

Treść artykułu

Skinnera

#74 Stu Skinner, 9. Był niesamowity od pierwszej minuty, kiedy ukamienował Jordiego oko w oko, aż do ostatniej minuty, kiedy genialnie obronił trójkę, przypieczętowując zwycięstwo. Ukamienował także Jordana Eberle, impulsywnie blokując, zatrzymując się na początku jazdy, zablokował pocisk Jareda McCanna i skręcił w bok przejazd Vince’a Dunna w ruchu ulicznym. Więcej pecha niż czegokolwiek innego dla osoby, która znalazła sieć. Kilka razy poruszał się z piłką nieco wolno, ale jednocześnie dobrze podał, co zapewniło Janmarkowi dobrą szansę. Popisał się trzema świetnymi interwencjami w dramatycznej końcowej sekwencji meczu, przechwytując Eeli Tolvanena, Jordana Eberle i ponownie Tolvanena w ostatnich sekundach. Szczególnie przykuwający wzrok był występ u Eberle, który rozegrał fenomenalny mecz. 25 strzałów, 24 obron, 0,960 procent obron, +1,78 goli zaoszczędzonych powyżej oczekiwań.

READ  Sharks ponoszą kolejną zawstydzającą porażkę, przegrywając z Krakenem 7:1

#90 Corey Perry, 5. Słabe posiadanie piłki, ale miałem kilka dobrych momentów bez krążka. On i/lub jego kij byli w dobrej pozycji defensywnej, aby odciąć kilka podjazdów do Seattle. Przegrał bitwę w samolocie, która otworzyła okazję dla Krakena. Miał dobrą szansę na drugą bramkę, gdy po przyjęciu podania Voegele wbiegł do domu i zdobył przy okazji rzut karny. Gaz: ES +1/-1; ST +0/-0.

Reklama 7

Treść artykułu

#91Evander Kane, 6. Świetne podanie do jednorazowego ataku Janmarka, który prawie wskoczył w bramkę. Wykonał mocny atak z zewnątrz i oddał potężny strzał, który wymusił jedno z najlepszych zatrzymań Philippa Grubauera. Nie udało mu się usunąć krążka z własnej niebieskiej linii, co doprowadziło do niebezpiecznego strzału w Seattle. Gaz: ES +3/-3; ST +0/-0.

#93 Ryan Nugent-Hopkins, 4. To naprawdę nie jest jego dzień. Jego podanie w pierwszej minucie niezgrabnie odbiło się od Jorde'a i stworzył świetną okazję. Miał asystę przy bramce Kułaka po podaniu powrotnym na punkt. Otrzymał marginalną karę na 8 minut przed końcem, kiedy w rutynowej bójce na tablicy pociągnął Alexa Wennberga za ramię, co doprowadziło do zdobycia jedynego gola dla drużyny Seattle. Odegrał rolę w pełnym napięcia zakończeniu, kiedy przegrał pojedynek 4 na 6, który doprowadził do szybkiej okazji, a następnie przegrał walkę, która doprowadziła do kolejnej. 0 strzałów w siatce. Gaz: ES +3/-4; ST +0/-2.

McDavida

#97 Connor McDavid, 7. 22:45 rozegrane na prowadzenie grupy atakującej. Stworzył znakomitą sekwencję przy pierwszym golu, zaczynając od dobrej gry w defensywie na skraju pola karnego, następnie wbił Ty Carty'ego w róg, po czym pobiegł do kontrataku, by ostatecznie po błyskotliwym podaniu zdobyć jedyną bramkę Draisaitla. Przedłużył swoją ostatnią passę punktową do 10 meczów, co stanowi 15. dwucyfrowy wynik w jego karierze i zapewnił Guyowi LaFleurowi drugie miejsce w historii. (31. gol Wayne'a Gretzky'ego jest na razie bezpieczny!) Solidny w defensywie, gdyż Kraken oddał zaledwie 3 strzały do ​​siatki przez prawie 19 minut przy stanie 5 na 5, choć jego relacja z ataku Gorda w osłabieniu nie była najlepsza. Oddał potężny strzał z szarży, który minął Grubauera, ale o włos minął słupek. Przegrał kilka bitew jeden na jednego z Brandonem Tanevem i Borgenem z Seattle, po których kibice gospodarzy wrzeszczeli i krzyczeli, ale on i jego zespół śmiali się ostatni. Gaz: ES +3/-0; ST +0/-0.

Ostatnio w kulcie hokeja

ZSZYWKI: Buchnevich? Guentzela? Robaki? Lub…?

McCurdy: Jest jeden zawodnik, z którym się nie handluje

Levins: Gracz zdobywa kolejne zwycięstwo, tym razem nad Blues

STAPLES: Gracz zdobywa punkty po zwycięstwie nad Kings

McCurdy: Co jest większym osiągnięciem: 70 goli w jednym sezonie czy 100 asyst?

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *