Stephen Colbert mówi, że wrócił przed publicznością na żywo – Entertainment News

Stephen Colbert mówi, że wrócił przed publicznością na żywo – Entertainment News

Kolejnym krokiem do ponownego otwarcia świata rozrywki, CBS powiedział w poniedziałek, że Late Night Show Stephena Colberta powróci 14 czerwca do odcinków z całą widownią studia.

Członkowie widowni będą musieli udowodnić, że otrzymali szczepionkę przeciwko COVID-19, zanim wezmą udział w przedstawieniach w Ed Sullivan Theatre w Nowym Jorku. Maski na twarz będą opcjonalne.

Od czasu zablokowania COVID w marcu 2020 roku Colbert wyprodukował 205 odcinków bez publiczności na żywo, nagrywając swój pierwszy monolog z domowej wanny w Karolinie Południowej. W sierpniu przeniósł się do małego studia w biurach Sullivan Theatre, zwykle pod okiem producenta wykonawczego spektaklu, reżysera teatralnego i czasami żony Colberta.

Oglądanie meczów NBA i „Saturday Night Live” przed fanami w miniony weekend było przypomnieniem, że uczestnicy nie tylko oglądają, ale także biorą udział w wydarzeniach, które mają duże znaczenie dla artystów, powiedział Bill Carter, producent wykonawczy CNN. serial dokumentalny „A Late Night Story”.

Powiedział, że rzucanie żartów w pustkę było szczególnie trudne dla wykonawców nocnych, którzy polegają na rytmie reakcji publiczności na ich materiał.

„Przywrócenie Colberta z powrotem do prawdziwej publiczności to chwila do świętowania – nie tylko dla niego i innych gospodarzy, którzy mogą teraz wznowić regularne programowanie, ale dla publiczności w domu, która może podzielić się odrobiną entuzjazmu obecnych na scenie”, Powiedział Carter.

Powiedział, że powrót tłumu rozrywki „jest czymś, czego kraj bardzo potrzebuje”. „To wyparta wersja psychiki narodu, który od dawna obraził piosenkę. Oczywiście poczujesz się wyzwolony”.

READ  Najnowsze w toczącym się procesie sądowym między MLW a WWE

Pomimo poniedziałkowego oświadczenia Colberta, może nie być pierwszym gospodarzem, który powróci, zanim zostanie pełnoprawnym sanktuarium.

Jimmy Fallon nagrał „Tonight” stacji NBC dla częściowej publiczności w Rockefeller Studio od 22 marca. NBC podało w poniedziałek, że Fallon planuje mieć cały, w pełni odporny tłum na początku czerwca.

Trevor Noah z Comedy Central nagrywał ze swojego domu, bez publiczności, wersje „The Daily Show” z dystansem towarzyskim. Rzeczniczka programu, która obecnie ma przerwę, powiedziała, że ​​będzie on kontynuował pracę z domu Noego, kiedy wróci 7 czerwca.

Gregg Gutfield z Fox News rozpoczął nocny program komediowy podczas pandemii, z małą publicznością liczącą około 15 osób.

Colbert jest najlepiej ocenianym wykonawcą Late Night, a jego ogłoszenie w poniedziałek jest jasnym przesłaniem.

„Nie mogę się doczekać ponownego wystawienia pokazu dla publiczności, którą czuję i dotykam” – powiedział Colbert.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *