Starszy personel Kate Middleton nie widział jej od czasu operacji

Starszy personel Kate Middleton nie widział jej od czasu operacji

rodzina królewska

Fabuła się zagęszcza.

Według doniesień kilku urzędników wyższego szczebla Kate Middleton nie miało z nią kontaktu w związku z rosnącymi obawami o stan zdrowia księżnej Walii.

„Kilku starszych pracowników Kate nie widziało się z nią ani nie rozmawiało z nią, a nawet nie wiedziało o operacji, dopóki jej nie ogłoszono, więc byli zaskoczeni”. Powiedział „Us Weekly”. Środa.

„Tylko kilka osób wie, co się naprawdę dzieje, i milczą”.

Według doniesień wielu pracowników Kate Middleton nie widziało jej ani z nią nie rozmawiało. Obraz drutu
Middleton przeszedł w styczniu zabieg medyczny, który wzbudził obawy. Anatolia za pośrednictwem Getty Images
Źródło podało: „Tylko kilka osób wie, co się naprawdę dzieje, i milczą”. Zacha Husseina/SplashNews.com

W styczniu Pałac Kensington wydał niespodziewane oświadczenie, w którym poinformował, że 42-letni Middleton przechodzi „planowaną operację jamy brzusznej” i pozostanie w szpitalu do dwóch tygodni.

Oczekiwano, że matka trójki dzieci, która dzieli 10-letniego księcia Jerzego, 8-letnią księżniczkę Charlotte i 5-letniego księcia Louisa z mężem, księciem Williamem, wznowi swoje obowiązki królewskie dopiero „po Wielkanocy”.

Źródło Us Weekly twierdzi, że od chwili wypisania ze szpitala Middleton odwiedziło dwoje ludzi: król Karol III i królowa Camilla.

Według doniesień Middleton odwiedzali jedynie król Karol III i królowa Camilla. Zomapress.com
Oczekuje się, że Middleton nie wróci do swoich obowiązków królewskich przed Wielkanocą. Obrazy Getty’ego

Królewski informator zwraca jednak uwagę, że poza tym księżniczkę otaczała „zasłona tajemnicy”, powodując dalsze zamieszanie i niepokój.

Page Six skontaktował się z biurem prasowym Pałacu Kensington z prośbą o komentarz w sprawie oświadczeń źródła, ale nie otrzymał natychmiast odpowiedzi.

Organizacja była poddawana analizie pod kątem tego, jak poradziła sobie ze wszystkimi spekulacjami dotyczącymi Middleton.

Jedno ze źródeł twierdzi, że Middleton otacza „zasłona tajemnicy”. Obrazy Getty’ego
Ani Middleton, ani jej mąż, książę William, nie odnieśli się do obaw opinii publicznej. AP

Po tym, jak zwolennicy teorii spiskowych przejęli internet, dzieląc się swoim przekonaniem, że księżniczka zaginęła w akcji z różnych powodów, od tajnych problemów małżeńskich po brazylijski lifting pośladków, z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii opublikowano podejrzane zdjęcie Middleton.

Fani niemal natychmiast zauważyli, że zdjęcie zostało sfałszowane, a agencje fotograficzne – w tym Associated Press – wkrótce potem wydały zawiadomienie o uśmierceniu zdjęcia, twierdząc, że zostało ono sfałszowane.

READ  Twój horoskop dzienny: 17 maja

Instagram również dodał ostrzeżenie do zdjęcia, zauważając, że zostało w jakiś sposób „zmienione”.

Następnie sama Middleton przeprosiła w poście na X, mówiąc, że „podobnie jak wielu fotografów-amatorów” „czasami eksperymentuje z montażem”.

Middleton opublikowała zdjęcie z trójką dzieci z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii. Książę Walii/Kensington Ballack/Mega
Potem okazało się, że zdjęcie zostało mocno zmodyfikowane. Książę Walii/Kensington Ballack/Mega

„Chciałam przeprosić za zamieszanie spowodowane zdjęciem rodzinnym, które udostępniliśmy wczoraj” – dodała w oświadczeniu udostępnionym w zeszłym tygodniu.

Niektórzy jednak uważają, że Middleton w rzeczywistości nie napisał tego postu, a osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała teraz „Us Weekly”, że publikacja dziwacznego zdjęcia z Dnia Matki była rzekomo „decyzją grupową”.


Więcej relacji z rodziny królewskiej do obejrzenia:


„[The idea was that] „Kate może podziękować społeczeństwu za całe wsparcie, a jednocześnie uciszyć kilka absurdalnych plotek o spisku” – stwierdził informator w rozmowie z portalem.

Tymczasem Pałac Kensington odmówił opublikowania oryginalnego zdjęcia Middleton z trójką małych dzieci, co jeszcze bardziej podsyciło płomienie.

Pałac Kensington nie opublikował oryginalnego zdjęcia po tym, jak agencje wydały „zawiadomienie o zabójstwie”, a Instagram dodał do edytowanego zdjęcia wiadomość „edytowane zdjęcie”. Książę Walii/Instagram
Middleton zajął się edycją zdjęcia. Obraz drutu

Jednak w tym czasie paparazzi zrobili dwa zdjęcia księżniczki, a jedno przedstawiało jej opuszczającą zamek Windsor z 41-letnim Williamem. Uważa się jednak, że nawet to zdjęcie zostało przerobione w Photoshopie.

Źródło podało: „Kate bardzo pragnie wrócić do pracy”. „To był jeden z najtrudniejszych miesięcy dla Kate jako członkini rodziny królewskiej i modli się, aby to zamieszanie jak najszybciej ucichło”.

„Być może, gdy poczuje się na siłach, ujawni więcej, ale nie składa żadnych obietnic” – dodał informator na temat tego, czy Middleton planuje wyjaśnić sprawę.

złożone pod

Pałac Buckingham
,

Rodziny gwiazd
,

Choroby gwiazd
,

Matki gwiazd
,

Teorie spiskowe
,

Zdrowie i fitness
,

Kate Middleton
,

Król Karol III
,

książę William
,

Królowa Kamila
,

chirurgia
,

zdrowie
,
15.03.24

Załaduj więcej…
Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *