Sony „wzmacnia” PlayStation Now, starając się dotrzeć do miliarda ludzi

za Dzisiejsze spotkanie dotyczące strategii firmy Przychodzi, jak niektórzy proszą Czy Sony będzie w stanie wprowadzać innowacje tak jak wcześniejFirma odpowiedziała, że ​​„wypełni świat pasją (lub kando) dzięki sile kreatywności i technologii”.

To słowa CEO, prezesa i prezesa Kenichiro Yoshidy, gdy firma przedstawiła swoje plany inwestorom, opisując ruchy, takie jak niedawne umowy telewizyjne z Disneyem i Netflixem, a także niedobór PS5. Teraz celem firmy jest zwiększenie społeczności bezpośrednio połączonej z Sony za pośrednictwem urządzeń lub rozrywki ze 160 milionów do 1 miliarda.

Jeśli chodzi o wymagany kontroler, nie ma wielkiego zaskoczenia. Sony sprzedaje wszystkie PS5, jakie może wyprodukować, i pomimo braku komponentów półprzewodnikowych spodziewa się, że sprzedaż w tym roku przekroczy 14,8 miliona PS4 sprzedanych w roku następującym po premierze tej konsoli.

Jedną rzeczą do obejrzenia są ambicje Sony dotyczące subskrypcji i gier w chmurze. Zauważając umowę z Nowe studio deweloperskie dla Jade Raymond Haven, Firma podała, że ​​chce zwiększyć zaangażowanie w PlayStation Network, ponieważ jest to największa platforma bezpośrednia dla konsumentów. Nie wchodząc w szczegóły, w komunikacie mówi się, że zrobi to „poprzez wzmocnienie usługi PlayStation Now w zakresie strumieniowego przesyłania gier w chmurze, a Sony zamierza nadal inwestować w zewnętrzne studia lub współpracować z nimi, a także inwestować w własne studia, aby ulepszyć swoją ofertę oprogramowania ”.

Dick Execs ujrzeć Pod względem odpowiedzi na Xbox Game Pass wygląda na to, że w przyszłości zobaczymy więcej. PS teraz Niedawno ulepszył swoją rozdzielczość transmisji z 720p do 1080p, I nie zaszkodzi mieć więcej promocji (lub może jakieś ekskluzywne treści) w sklepie. W ogłoszeniu Sony oświadczyło, że wyda 20 miliardów jenów (około 184 miliony dolarów) „na zwiększenie kosztów rozwoju, personelu i innych kosztów w naszych wewnętrznych studiach”.

A to nie wszystko – jak słyszeliśmy, unowocześniony system PS VR jest w drodze, a Sony powiedział inwestorom, że „Sony AI i SIE współpracują, aby opracować technologie AI, które mogą uczynić gry bogatszymi i przyjemniejszymi.

READ  Jackbox w końcu przygotowuje pakiet imprez dla dorosłych

Wszystkie produkty rekomendowane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *