Sony podaje szczegółowe informacje na temat wymagań systemowych God of War dla komputerów PC i ulepszeń dla poszczególnych platform • Eurogamer.net

A nawet wrzuca nowy zwiastun.

Kratos robi skok z PlayStation na PC na początku przyszłego roku, gdy God of War 2018 zmierza na platformę — i w oczekiwaniu na jej przybycie Sony opublikowało nowy zwiastun pokazujący wersję na PC w akcji, wraz ze szczegółowymi informacjami na temat jej ulepszeń. Przyjdę.

God of War 2018, jeśli nie jesteś zaznajomiony, po pewnym czasie ponownie spotyka się z Kratosem na jego koncie z bogami Olimpu. Wszystko zmienia się wraz z początkiem gry. W międzyczasie protagonista nie tylko zyskał krzaczastą, krzaczastą brodę i nieco puszystą postawę (nie wspominając o tym, że ma syna), ale zamienił bogactwo starożytnej Grecji na chłodniejszą atmosferę i żyje znacznie spokojniej w świat zniszczony przez zdewastowanych śniegiem bogów nordyckich.

Nieuchronnie wszystko się wykolei i Kratos, wraz ze swoim synem, jest zmuszony wyruszyć w kolejną epicką przygodę – z toporem czarodzieja w ręku i gotowym wiosłować w łodzi – obejmującą skrupulatnie zaprojektowany półotwarty świat God of War. przynajmniej Niektóre Dziewięć światów.

God of War – pokaz funkcji PC.

Gracze na PC otrzymają wszystkie dobre rzeczy z oryginalnej gry na PlayStation, gdy God of War trafi na platformę 14 stycznia, wraz z dwoma nowo szczegółowymi ulepszeniami dla poszczególnych platform.

Nie ma tu niczego, co koniecznie można by określić jako transformujące — zgodnie ze stosunkowo dobrymi ulepszeniami poprzednich PlayStation, które Days Gone i Horizon Zero Dawn otrzymały podczas przejścia na PC — ale dla tych z przyzwoitymi procesorami graficznymi jest wsparcie dla DLSS i Reflex od Nvidia, a także funkcja AMD FidelityFX Super Resolution.

Przykłady wymagań God of War na PC.

Ponadto God of War na PC obiecuje oferować szereg opcji liczby klatek na sekundę i rozdzielczości, cienie w wyższej rozdzielczości, ulepszone odbicia przestrzeni na ekranie, blokowanie orientacji przestrzeni ekranu, ulepszone wyłączanie w trybie rzeczywistym i technologię renderowania z nierównymi krawędziami. Cóż, nie ostatni.

READ  Wielka oferta na telewizor do gier: Zaoszczędź do 40% na telewizorze Hisense U7K 4K Mini LED Smart TV

„Od zamarzniętych pustkowi Helheim z poszarpanym lodowym terenem i upiornie zielonym niebem po bujne jezioro światła w Alfheim, którego brzegi są domem dla egzotycznych roślin i krystalicznych wód” — mówi Sony na swojej stronie internetowej. Opublikuj wymagania systemowe na Steam, „Legendarne i oszałamiające środowiska w grze God of War na PC będą błyszczeć, gdy będziesz przez nie podróżował podczas swojej misji”.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *