Skoki narciarskie. Adam Massis zdradził, jak personel zareagował na słowa Granroota

Skoki narciarskie.  Adam Massis zdradził, jak personel zareagował na słowa Granroota
Holver Eckner Granerut z wielką pogardą mówił o formie i skokach polskich zawodników. Za to był surowo krytykowany. W rozmowie z „DVB Sport” Adam Mays ujawnił, jak zareagował piano-cervoni.

Carol Waseek

Adam Malice

PAP / Grzegorz Momot / Zdjęcie: Adam Moyes

Po przegranym meczu w Innsbrucku Norwegia zaatakowała zawodników Michaela Doleiselina, oskarżając ich o szczęście podczas meczu Czterech Skoczni. Zapowiedział też, że zrobi wszystko w Biscopsofen, aby zdobyć Złotego Orła.

– Kamil Stoch jest bardzo niestabilny, mogę go złapać w Biscopsofen. Polak nie skakał tak dobrze, ma tylko dobre wyniki – skomentował w rozmowie z norweską TV2.

Holver Eckner Granrud szybko zorientował się, że jego wypowiedzi wprowadziły go w błąd. Kilka godzin po niefortunnych słowach skoczek przeprosił kibiców i Kamila Stokesa. W wywiadzie dla „DVB Sport” Adam Mays zdradził, jak piano-cervoni zareagował na słowa Granerudy.

Obejrzyj wideo: Sky Jumping. Lider PZN potwierdza: W Polsce będzie dodatkowy weekend Pucharu Świata! Kto zorganizuje dodatkowe mecze?

– Kiedy o tym usłyszeliśmy, – nie będę się ukrywał – zaśmialiśmy się trochę. Pomyślałem sobie: był młody, niedoświadczony, powiedział to emocjonalnie. A więc przeprosiny, które przyszły później – zgodził się Moise.

– Z Norwegami pracujemy naprawdę dobrze, chodzi o relacje i są gracze, więc ten raport był trochę zaskakujący. Jednak nie trzeba się nad tym rozwodzić – dyrektor Sky Jumping i Nordic, koordynator związany z PZN.

Finał 69. Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w środę (6 stycznia). Granerut zajmuje trzecie miejsce po trzech poziomach. Do głowy Kamila Stokesa traci zaledwie 20 punktów.

Przeczytaj także:
– 69 Mecz Czterech Skoczni. Na Kamilu Stochu topią się wielkie nazwiska. „Uczta dla oczu”
– Granerut i jego partner otrzymali wiele wiadomości od polskich fanów. „Przekroczyli granicę”

READ  Donald Dusk skrytykował Daniela Obajtka. Odpowiedzialny za Prezesa PKN Orlan
Czy Kamil Stokes wygra mecz Czterech Skoczni?

Głosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *