Sklepy w Zatoce Hudsona są zamykane, ponieważ fala upałów obciąża systemy klimatyzacji

Treść artykułu

We wtorek kilka sklepów w Zatoce Hudsona zostało zamkniętych w Metro Vancouver z powodu problemów z systemami klimatyzacji.

„Obecna fala upałów obciążyła systemy HVAC w niektórych lokalizacjach w Zatoce Hudsona. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Komfort i dobre samopoczucie klientów i współpracowników pozostaje naszym najwyższym priorytetem” – powiedziała rzeczniczka firmy Tiffany Burr.

Treść artykułu

Bourret nie był w stanie podać listy sklepów, których dotyczy problem, ani harmonogramu rozwiązania problemu HVAC. „Ponieważ sytuacja jest płynna, oznakowania zostaną umieszczone w poszczególnych sklepach” – oznajmiła w e-mailu.

W sklepie w centrum Vancouver pracownik odbierający telefon odpowiedział: „Nie jestem pewien” na pytanie, czy lokalizacja może zostać ponownie otwarta jutro.

W West Vancouver i Coquitlam kierownicy centrów handlowych w Park Royal i Coquitlam Center potwierdzili, że sklepy Hudson’s Bay Company zostały zamknięte we wtorek z powodu problemów z systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Z nagranych wcześniej wiadomości w Surrey i Richmond wynika, że ​​te lokalizacje również zostały zamknięte. Telefony do sklepów w Nanaimo, Victorii i Burnaby nie zostały odebrane.

Według pracownika, który odebrał telefon, sklep Hudson’s Bay Company w Langley był jednym z niewielu sklepów, które pozostały otwarte we wtorek.

W ostatnich dniach zamknięte zostały także sklepy w Albercie i Manitobie.

Problemy z HVAC wydają się ograniczać do samych sklepów HBC. Na przykład, chociaż sklep HBC w centrum handlowym Sevenoaks w Abbotsford został zamknięty, pozostali sprzedawcy detaliczni w centrum handlowym pozostają otwarci.

Rzecznik HBC powiedział, że firma w dalszym ciągu ma wizję przyszłości Vancouver, kultowego sklepu w Zatoce Hudsona w Gruzji i Seymour: „Jesteśmy zaangażowani w rozważenie możliwości przebudowy budynku The Bay”.

Więcej nadchodzi…

— Z aktami Stephanie Epp i Douglasa Cowana

Redakcja zaleca

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *