Siatkówka. ZAKSA Kdzierzyn-Koźle jest niezniszczalna

W sezonie siatkówkowym z wyszczerbionym koronawirusem najpierw wypełniają się luki, a potem na krawędzi łapania nie można w nic uwierzyć. Poza tym, że Gruba Azodi Saksa wyśle ​​innego konkurenta z pustymi rękami. Nikt nie bierze pod uwagę porażek w tym tygodniu, ponieważ ta drużyna awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Ale nawet mistrzowie Polski mogą wpaść w pułapkę.

19 zwycięstw w Plaslicy, 2 zwycięstwa w Superpucharze Mistrzów Polski i 3 zwycięstwa w Lidze Mistrzów. W tym sezonie nikt nie pobił Jacksów. W sumie ma już 24 zwycięstwa z rzędu, a siatkarze Kotjergin-Koil po raz ostatni przegrywali w lidze 16 lutego. Marzec L.M. Ten wypadek mieli tylko w starciu z Guspasem Kemerowem w ćwierćfinale. Nic dziwnego, że kolejni komentatorzy chwalą drużynę i rywalizują w nowych kategoriach, nazywanych czasem walcami, dominacją lub dominacją konkurencyjną.

Ta reputacja jest tym bardziej uzasadniona, że ​​żaden z tych sukcesów nie jest przypadkowy. Jeśli jest słaby moment dla podróżnika Kotjersina, kończy się to co najwyżej zestawem strat. Nie mogąc sięgnąć szczytów potencjału konkurenta, stracił ostatnio kilkadziesiąt minut, ostatnio na rzecz Serota Enia Sarni Radom. Jaxa nie popycha konkurencji kolanem, a raczej biegnie niż inni zawodnicy.

Popatrz!

– Saxa nie jest przydatna, ale mówię, że jest przydatna. Ale wiem, jak trudno jest uczyć ludzi ryzyka we właściwym czasie. W nim Jaxa sprytnie przekonuje byłego przedstawiciela Libero Christophe’a Ignoxa. – Współpraca Koalicji na rzecz pokoju i bezpieczeństwa: przykład jej działań skierowany do młodzieży. Z przyjemnością oglądam ich mecze. W rzeczywistości dla tych, którzy znają się na siatkówce, ich gra może być bardzo przydatna.

READ  AZ odpada w Europie po porażce w Polsce

ZAKSA nadal świeci, ponieważ wiele akredytowanych firm Plaslica osiąga w tym sezonie gorsze wyniki niż oczekiwano. Kiedy Luke Reynolds stracił pracę po przegranej z Indigepol AZS Olsztyn, prawnik Jastrobsky’ego radził sobie dobrze, ale doszło do trzęsienia ziemi. Dobra postawa Hawków to pięć porażek w tym sezonie, w tym dwa w starciach z ZAKSem. Verva Warsaw Arlan Boliva doszedł teraz na szczyt i walczy z kontuzjami, przegrywa więcej niż wygrywa bazgroły i nadal nie może być pewien, czy wziąć udział w play-offach. Po katastrofie w zeszłym sezonie Azeko Resovia wygląda trochę lepiej, ale występ zespołu nie daje powodów do radości.

Z drugiej strony mieszkańcy świątyni Godzier zbierają konsekwencje przemyślanych ruchów na giełdzie. W przeciwieństwie do niektórych ich konkurentów, mają spójny zespół, do którego co roku dodaje się wartościową nazwę. Podstawa szóstego numeru nie zmienia się, środkowa, tylko Jacob Kochanovsky to nowe imię w tym sezonie. Atrakcyjny i cichy trener Nicola Kirby jest wliczony w cenę.

– Planowanie się powiodło. Zmieniane są tylko pojedyncze linki, generalnie najlepsze. Wyniki ZAKS-a pokazują, że to dobra droga – uważa Ignacio.

Mieszkańcy Kotjersin również zyskali dużą pewność siebie. Nawet jeśli sprawy nie układają się po ich myśli, mogą opanować sytuację. Tak było na przykład podczas niedawnego spotkania z Alebskiem Malo Chuvaskym, kiedy ostatecznie zadecydowano o losach setów. Rywale poczuli emocje, pokłócili się z sędziami, a siatkarze Kirby bezlitośnie wykorzystali błędy mieszkańców Swazi.

– Tak jest. Kiedy drużyna wygrywa wiele meczów z rzędu, udowadnia swoją klasę. Mają najlepszych graczy na każdym poziomie. Powtarzalność to ich największa zaleta. Prawie wszystko przez cały czas robi to samo – tak po prostu. Każdy mecz rozgrywany jest na tym samym poziomie, co jest ich największym atutem – bez wątpienia Markin Commenta, rozgrywający Stall Nisa, dwukrotnie przegrał 0: 3 z Waletami.

READ  Rozmowy polskich rolników z rządem utknęły w ślepym zaułku

Przewaga Kotjergina-Selvora nad wicemistrzem wzrosła do 14 punktów i nawet szanse matematyczne przeciwników w kolejnej rundzie wyprzedzą ich w tabeli, zanim faza play-off spadnie do zera. Następnie w rundzie głównej ZAKS-u pozostaje tylko pogoń za rekordami. Na razie cofa swój własny rekord, ale wynik śruby, który wygrał 24 mecze z rzędu dziesięć lat temu, jeszcze nie został wygrany.

– Jaxa gra dzisiaj bardzo dobrze. To dobry pasek do zegarka. Jest zdeterminowany, by grać. Ale liga jest trochę dziwna, z niektórymi zespołami, w tym. W Kovicie potrzebuje więcej dopracowania. Oczywiście Jaxa jest dziś najbardziej faworytem do mistrzostw – podkreśla były trener polskiej drużyny siatkarskiej Rieszard Bosek.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *