Shazam! Kolekcja zdjęć Wrath of the Gods z Zacharym Levim w nowym garniturze

Shazam! gniew bogów Filmowanie rozpoczęło się niedawno w Atlancie, a teraz po raz pierwszy spojrzymy na sequel DC Extended Universe.

Powiązane: Shazam! Produkcja Fury of the Gods rozpoczyna się w Atlancie

Nowe zdjęcia przedstawiają gwiazdę Zachary’ego Levi w zaktualizowanym kostiumie Shazama, który pokazuje nowy wygląd bohatera. Chociaż wciąż ma ten sam czerwono-złoty kolor, którego oczekują fani, różni się nieco od poprzedniego garnituru, który nosił w 2019 roku. Shazam!

Sprawdź, co nowego Shazam Umieść zdjęcia poniżej:

W sequelu rodzina Shazamów zmierzy się z nowymi złoczyńcami, a w filmie pojawią się córki Atlasa, Hespery i Calypso, w których zagra zdobywczyni Oscara Helen Mirren. Kill Bill Aktorka Lucy Liu. Gwiazda West Side Story, Rachel Ziegler, również została obsadzona w nieujawnionej głównej roli.

Związane z: Shazam! Dodaje Wrath of Gods Lucy Liu jako złoczyńcę

Shazam! gniew bogów Po raz kolejny w reżyserii Davida F Sandberga (Annabelle: Stworzenie) ze scenariusza napisanego przez powracającego pisarza Henry’ego Gaydena. Wyprodukowane przez Petera Safrana.

Więcej szczegółów na temat fabuły sequela jest nadal utrzymywanych, ale oczekuje się, że powróci większość głównych obsad pierwszego filmu, w tym Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Faith Herman, Meagan Good, Grace Fulton, Michelle Borth i Ian Chen, Ross Butler, Jovan Armand, DJ Cutrona, Marta Millans i Cooper Andrews.

Shazam! gniew bogów Obecnie planowana jest premiera 2 czerwca 2023 r.

READ  Matthew McConaughey mógłby być moim bratem: Woodym Harrelsonem

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *