Sezon 4 Tylko Murders in the Building ma datę premiery i pierwszy zwiastun z gwiazdami

Sezon 4 Tylko Murders in the Building ma datę premiery i pierwszy zwiastun z gwiazdami

Only Murders in the Building opublikowało pierwszy zwiastun czwartego sezonu i ustaliło datę premiery na sierpień.

Zwiastun „najbardziej gwiazdorskiego sezonu w historii” Only Murders in the Building został ujawniony podczas zapowiedzi Disneya, potwierdzając, że ten przebojowy komediodramat zadebiutuje w swoim długo oczekiwanym czwartym sezonie na Hulu i Disney+ 27 sierpnia ze Stevem Martinem i Martin Short Selena Gomez powraca z kolejnymi szpiegowskimi szaleństwami.

Ale tym razem prawdziwe trio kryminalne pakuje walizki i wyrusza do Hollywood, gdzie będą światła, kamery i mnóstwo akcji.

„Nasze amatorskie trio podcastów zmaga się z szokującymi wydarzeniami pod koniec trzeciego sezonu, które dotyczyły kaskadera Charlesa i przyjaciela Saza Pataky’ego”. czyta oficjalny dziennik sezonu 4. Zastanawiając się, czy to ona, czy Charles jest zamierzoną ofiarą, śledztwo prowadzi ich do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio kręci film o podcaście Only Murders. Gdy Charles, Oliver i Mabel wracają do Nowego Jorku, wyruszają w jeszcze bardziej epicką podróż – przemierzają dziedziniec budynku, aby zagłębić się w pokręcone życie mieszkańców Zachodniej Wieży Arconii.

W czwartym sezonie powrócą Meryl Streep jako Loretta, Michael Cyrille Cretton jako Howard i D’Avene Joy Randolph jako detektyw Dee Williams. Dołączą do gości specjalnych Eugene’a Levy’ego, Evy Longorii, Zacha Galifianakisa, Molly Shannon, Kumaila Nanjiani, Melissy McCarthy, Richarda Kinda i nie tylko.

Tylko Murders in the Building to dzieło twórców i współautorów Steve’a Martina i Johna Hoffmana, którzy są producentami wykonawczymi obok Martina Shorta, Seleny Gomez, Dana Fogelmana i Jessa Rosenthala. Przebojowy serial został przedłużony na czwarty sezon tego samego dnia, co finał trzeciego sezonu, pozostawiając wszystko w napięciu.

Trzeci sezon zebrał ogólnie pozytywne recenzje, ale IGN uznał, że „przegapił to, co sprawiło, że pierwsze dwa sezony prawdziwej parodii kryminalnej były tak fascynujące”, ponieważ nie spędzał wystarczająco dużo czasu na „rozwiązywaniu zagadki w centrum” zbrodni. Finał wyemitowano 3 października, a sezon 4 zakończył się 27 sierpnia.

READ  Nowy album Kanye Westa jest przedmiotem zakupów, a duże marki odwracają się

Adele Ankers-Range jest niezależną pisarką zajmującą się rozrywką dla IGN. Możesz ją śledzić na X/Twitterze Tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *