Serie a. Media: Fiorentina rozpoczęła negocjacje w sprawie zastąpienia Chrysstofa Pytecha

Krzysztof Piątek może wrócić do Włoch. „La Cassetta dello Sport” zapowiedziała, że ​​rozpoczęła negocjacje w sprawie wymiany białoruskiego bieguna.

Herta nie wypadła dobrze w piątek w Berlinie. W tym sezonie strzelił trzy gole w 13 meczach ligowych. We Włoszech jednak nadal jest większe zainteresowanie usługami polskiego napastnika.

W piątek ma wrócić do Genui. „La Cassetta dello Sport” poinformował również, że rozpoczął rozmowy na temat wprowadzenia bieguna Fiorentiny. Jest na liście życzeń klubu, zastępując Patricka Cadrona, który wcześniej grał w Milanie.

Popatrz!

Jednak wysokość przychodów Bytech może stanowić problem. W Berlinie może liczyć na około trzy miliony euro rocznie. Fiorentina nie może kupić takich warunków, nasz napastnik musi zgodzić się na niższą pensję.

Według włoskiej gazety 21-letni piłkarz Genoy Gianluca Skamaka jest również zainteresowany dołączeniem do klubu z Florencji. W tym sezonie zawdzięczał Sassuolo, w którego barwach grał w 11 meczach i strzelił dwie bramki.

poseł

Nigdy wcześniej tego nie widziałeś! Sprawdź nową usługę Sports Interior! Wejdź na Sports.interia.pl!

READ  AP Exclusive: Antypolski duet zhakowany przez oprogramowanie szpiegujące NSO

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *