Serie a. Media: Fiorentina rozpoczęła negocjacje w sprawie zastąpienia Chrysstofa Pytecha

Krzysztof Piątek może wrócić do Włoch. „La Cassetta dello Sport” zapowiedziała, że ​​rozpoczęła negocjacje w sprawie wymiany białoruskiego bieguna.

Herta nie wypadła dobrze w piątek w Berlinie. W tym sezonie strzelił trzy gole w 13 meczach ligowych. We Włoszech jednak nadal jest większe zainteresowanie usługami polskiego napastnika.

W piątek ma wrócić do Genui. „La Cassetta dello Sport” poinformował również, że rozpoczął rozmowy na temat wprowadzenia bieguna Fiorentiny. Jest na liście życzeń klubu, zastępując Patricka Cadrona, który wcześniej grał w Milanie.

Popatrz!

Jednak wysokość przychodów Bytech może stanowić problem. W Berlinie może liczyć na około trzy miliony euro rocznie. Fiorentina nie może kupić takich warunków, nasz napastnik musi zgodzić się na niższą pensję.

Według włoskiej gazety 21-letni piłkarz Genoy Gianluca Skamaka jest również zainteresowany dołączeniem do klubu z Florencji. W tym sezonie zawdzięczał Sassuolo, w którego barwach grał w 11 meczach i strzelił dwie bramki.

poseł

Nigdy wcześniej tego nie widziałeś! Sprawdź nową usługę Sports Interior! Wejdź na Sports.interia.pl!

READ  Irlandzkie oczy uśmiechają się do mistrzów Euro Team w Polsce

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *