Serial dramatyczny Shogun został przedłużony na drugi sezon podczas ceremonii rozdania nagród Emmy w 2024 roku

Serial dramatyczny Shogun został przedłużony na drugi sezon podczas ceremonii rozdania nagród Emmy w 2024 roku

Nie, to nie było trzęsienie ziemi, które właśnie poczułem, ale tak było On jest Dość duża zmiana w tegorocznym wyścigu o nagrody Emmy.

W niespodziewanym posunięciu FX przywraca rozległą sagę samurajów Szogun TVLine nauczyła się przez kolejne dwa sezony. Gwiazda serialu Hiroyuki Sanada oraz reżyserzy Justin Marks i Rachel Kondo powracają w nowych sezonach, podobnie jak producentka wykonawcza Michaela Clavell, córka autora oryginalnej książki, Jamesa Clavella. Obecnie trwa montaż sali scenarzystów, która rozpocznie się latem tego roku.

w wyniku, Szogun W tym roku zostanie zgłoszony jako serial dramatyczny Emmy, potwierdziła TVLine, a nie jako serial limitowany. (Nasza siostrzana witryna różnorodny Pogłoski po raz pierwszy zgłoszono w zeszłym tygodniu.) Oznacza to, że będzie musiał stawić czoła trwającym serialom, takim jak serial Netflix koronaApple TV+ Poranne show I HBO Pozłacany wiek Nagrody dla najlepszego dramatu podczas wrześniowej ceremonii.

Witamy w Regeneracji Wrexham

Akcja filmu rozgrywa się w feudalnej Japonii i opowiada historię angielskiego marynarza, który ląduje na japońskich wybrzeżach. Szogun Zawsze był klasyfikowany jako serial limitowany, ponieważ 10-odcinkowy sezon obejmował wszystkie bestsellerowe powieści Jamesa Clavella. Ale Sanada, który gra Lorda Yoshiego Toranagę i jest także producentem wykonawczym, Niedawno podpisałem umowę Aby powrócić, jeśli oferta zostanie odnowiona. Wygląda więc na to, że nadchodzące sezony przyniosą nam kolejne rozdziały z życia Toranagi napisane przez Marksa i Kondo.

Zmiana kategorii wydaje się sprytnym manewrem strategicznym godnym samego Toranagi: konkurs seriali dramatycznych podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Emmy został dotkliwie wyczerpany z powodu odejścia wieloletnich nominowanych, takich jak Dziedziczenie I Lepiej zawołaj Saula oraz utrzymujące się skutki zeszłorocznych strajków w przemyśle. Powszechnie uznawany Szogun Niezależnie od tego, natychmiast zostaje wystrzelony na szczyt pola opery mydlanej korona (którego ostatni sezon zebrał mieszane recenzje), ma niewielu powracających kandydatów lub silnych pretendentów.

READ  Meghan Markle demonstruje pozycję „kontrolną” i dystansuje kobietę od Harry'ego

Z drugiej strony kategorie limitowanych seriali Emmy są pełne kultowych faworytów, takich jak HBO Prawdziwy detektyw: Nocna krainaNetflixa Renifer, dziecko I Ripley’a I specjalne efekty Fargo, którego ostatni, piąty sezon zebrał jedne z największych entuzjastów w historii. Właściwie z Szogun Teraz w kategoriach dramatycznych wygrają faworyci Niedźwiedź Powrót do serialu komediowego Mix It Up Fargo FX nadal bierze udział w limitowanych serialach i prawdopodobnie zdobędzie rzadkiego hat-tricka, zdobywając w tym samym roku nagrodę Emmy za najlepszy serial we wszystkich trzech kategoriach. (Ostatnio zrobiono to w 2015 r., kiedy HBO zdobyło nagrodę.) Gra o tron, Veep I Oliwki Kitteridge.)

Do Szogun Czy dostałeś swój głos na najlepszy serial dramatyczny podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Emmy? Co chcielibyście zobaczyć w nadchodzących sezonach? Kliknij komentarz, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *