Serena Williams komentuje wywiad Megan i Harry’ego z Operą Winfrey

Megan Markle i Prince Harry udzielili wywiadu, na który czeka świat. Z parą rozmawiała już słynna Oprah Winfrey. Podczas rozmowy między innymi Megan Markle powiedziała, że ​​płakała za Kate i miała myśli samobójcze. – Powiedziałem mu, żeby gdzieś poszedł po pomoc. Powiedziano mi, że nie mogę. Opisujesz siebie jako uwięzionego i niezdolnego do uzyskania pomocy, mimo że jesteś na skraju samobójstwa – to właśnie słyszałem. To prawda. Dzielę się tym, bo jest tak wielu ludzi, którzy boją się zgłosić, że potrzebują pomocy, wiem, jak trudno powiedzieć, opisał sytuację, kiedy zwrócił się o pomoc do działu kadr.

Po wywiadzie z Megan i Harrym w internecie pojawiło się wiele komentarzy. Słowa poparcia pochodziły od słynnej tenisistki Sereny Williams, która z nimi zaprzyjaźniła. -Magan Markle, mój bezinteresowny przyjaciel, żyje z empatią i współczuciem. Każdego dnia uczy mnie, co to znaczy być naprawdę klasycznym. Jej słowa ilustrują ból i okrucieństwo, które zniosła – tenisistka rozpoczęła swój post na Instagramie.

Pozostała część tekstu znajduje się pod filmem:

Sekina Williams komentuje wywiad z Megan i Harrym

– Wiem z pierwszej ręki, jak firmy i media wykorzystują seks i rasizm do oczerniania, niedoceniania, łamania i demonizowania kobiet i ludzi o różnym odcieniu skóry. Musimy uznać nasz obowiązek potępienia złośliwych, bezpodstawnych plotek i prasy, napisał, podkreślając znaczenie zdrowia psychicznego.

READ  Wybuch w koksowni JSW w Polsce rani sześć, zawala budynek

Niektóre linki w artykule są linkami. Po ich kliknięciu znajdziesz ofertę na konkretny produkt – bez ponoszenia kosztów, jednocześnie wspierając funkcje naszej redakcji i jej niezależność.

Megan Markle jest w drugiej ciąży i za kilka miesięcy ona i Harry powitają na świecie rodzeństwo Archiego. Podczas wywiadu Megan ujawniła płeć dziecka. Wiadomo już, że kobieta rodzi. Serena Williams przyznała, że ​​ma szczególne pragnienie. – Chcę, żeby córka Megan, moja córka i twoja córka żyli we wspólnocie opartej na szacunku – napisał.

– Pamiętaj, że owocami Ducha są miłość, radość, pokój, cierpliwość, dobroć, dobroć, wiara, łagodność, panowanie nad sobą. Nie ma prawa zakazującego takich rzeczy, napisał.

Z kolei w opisie posta na Instagramie Serena Williams przyznała, że ​​jest bardzo dumna ze swojej przyjaciółki. „Jestem z ciebie taka dumna, że ​​jesteś taka odważna.” Wiem, że to nigdy nie będzie łatwe. Jesteście silni – ty i Harry. Kocham Cię. Uwielbiam Cię. Twój przyjaciel – napisał tenisista.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *