Seksowna kobieta w garniturze wysiada z samolotu i twierdzi, że jest sławna na IG

Seksowna kobieta w garniturze wysiada z samolotu i twierdzi, że jest sławna na IG

aktualizować

07:02 czasu pacyficznego — Poznajemy bardzo pewnego siebie pilota i według jej strony na IG ma na imię on Morgana Othmana.

aktualizować

Jeśli chodzi o to, czy rzeczywiście jest „sławna na Instagramie”, cóż, w chwili napisania tego postu miała 975 000 obserwujących. Nie jest to magiczny milion, ale ta sztuczka prawdopodobnie ją tam doprowadzi.

Kolejny dzień i kolejna panika na pokładzie komercyjnego samolotu… ale tym razem dotyczyła posągowego manekina w seksownym body.

Tajemnicza kobieta wdała się w gorące dyskusje z niektórymi innymi pasażerami samolotu, przechwalając się swoją sławą na Instagramie.

Obejrzyj 20-sekundowy klip opublikowany w X, na którym widać kobietę kłócącą się z pasażerem, gdy ta wyjmuje torbę ze schowka nad głową. „Zadzwoń do mnie” – krzyknęła. „Nie zrobiłam nic złego”.

Gdy inny pasażer poprosił ją, żeby się zamknęła, odpowiedziała krzykiem: „Nie, zamknij się! Zamknij się, do cholery”.

Idzie korytarzem, mijając kogoś, kto ją filmuje, i nagle przyjmuje pozę, przechwalając się: „Zrób mi zdjęcie – jestem sławny na Instagramie, kretynie”.

Wychodząc z ramy, przeklinała kolejnych pasażerów, którzy teraz się z niej śmiali.

Okoliczności, gdzie, kiedy i jak to wszystko się wydarzyło, są nadal nieznane, ale jesteśmy w trakcie zbierania faktów i gdy tylko będziemy znać szczegóły, poinformujemy Państwa.TikTok / @texaskansasnnn

Naturalnie tego rodzaju dziwne zachowanie jest stałym problemem w samolotach komercyjnych. Wszyscy pamiętają Załamanie Tiffany Gumas W lipcu podczas lotu American Airlines z Dallas do Orlando krzyknąłem: „Zatrzymaj ten cholerny lot” i „Ta matka nie jest prawdziwa!”

Domyślamy się, że ta najnowsza kobieta stanie się sławna na Instagramie, ale już wkrótce z niewłaściwych powodów.

Aby uzyskać więcej wirusowych wiadomości, śledź nas dalej Podcast zweryfikowany przez TMZ. Dropy w każdy czwartek na wszystkich platformach podcastowych.

READ  Aktor z Heartland Robert Cormier nie żyje

Pierwotnie opublikowany – 5:30 czasu pacyficznego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *