Sega zabiła Sonica jako prezent na prima aprilis

Sonic nie żyje, zgodnie z nowym wydaniem firmy Sega, The Murder of Sonic the Hedgehog. Gra jest prezentem primaaprilisowym i Zabij Sonic the Hedgehog Za darmo na Steamie.

Gra ma formę powieści wizualnej i zaczyna się od śmierci Sonica w Mirage Express podczas tajemniczego przyjęcia, które Amy Rose urządza z okazji jej urodzin. Od ciebie, gracza, zależy, czy dowiesz się, kto zabił Sonica i jakie złe rzeczy się szykują.

Teraz graj: Recenzja wideo Sonic Frontiers

Jeśli chodzi o to, czy ta gra jest podstawowa, odpowiedź brzmi nie. „To nie jest tytuł Sonic Team, ale mocno wierzymy w moc headcanonu” – czytamy w opisie na Steamie.

Sonic Frontiers to najnowsza gra Sonic firmy Canon, gra z otwartym światem, wydana 8 listopada 2022 r. W recenzji GameSpot Sonic Frontiers krytyk Richard Wakeling ocenił grę na 7/10. Pochwalił grę za zerwanie z tradycyjną formułą z poprzednich gier Sonic. „Są frustracje, które pojawiają się i przerywają płynność, niezależnie od tego, czy jest to boss w połowie gry, czy walka z unoszącym się ruchem Sonica, co jest ogromnym odejściem od tego, do czego przywykli fani Sonica” – powiedział Wakeling. „Jednak całkowicie zgadzam się z tym nowym kierunkiem. Sonic Adventure wyznaczyło szablon dla ostatnich 24 lat gier 3D Sonic i mam nadzieję, że Frontiers zrobi to samo dla następnej generacji. Ma swoje wady i jest zdecydowana miejsce na ulepszenia, ale kolczasta maskotka idzie dalej. „Wreszcie we właściwym kierunku”.

Pierwsze DLC do Sonic Frontiers pojawiło się 22 marca i jest pierwszą z trzech fal. Zawartość do pobrania obejmowała dwa nowe tryby wyzwań, Cyber ​​​​Space Challenge i Battle Rush, a także nowy tryb fotograficzny.

Omawiane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top