Schwarzenegger, Abrams Brace na powrót do kin – Wiadomości ze świata

Arnold Schwarzenegger wykrzyknął podekscytowany: „Wróciliśmy! Przed rozmową w środę o tym, jak ważne jest ożywienie teatralnych przeżyć dla kinomanów.

„Nadszedł czas, aby wrócić na duży ekran” – powiedział Schwarzenegger odległej społecznie publiczności w AMC Century City 15 w Los Angeles.

Do aktora i byłego gubernatora Kalifornii dołączyli hollywoodzcy filmowcy i dyrektorzy wytwórni w ramach inicjatywy „Big Screen Return”. Inni mówcy to JJ Abrams, Maggie Q, Sam Richardson, Janicza Bravo i David Bruckner.

„Jeśli masz film, a nie masz kin, to nie masz nic” – powiedział Schwarzenegger. „Tak, w ciągu ostatniego roku w pandemii widzieliśmy, że ludzie oglądają filmy na iPhonie i iPadzie i zakładają okulary, aby zobaczyć, co się tam dzieje. Brakuje im efektów specjalnych, wizualizacji i wszystkich fajnych rzeczy, które zwykle zobaczyć na dużym ekranie ”.

Spotkanie było jednym z pierwszych w branży osobistych wydarzeń prezentujących największe nadchodzące projekty. Podczas trzygodzinnego wydarzenia zaprezentowano także klipy filmowe i zwiastuny wytwórni Disney, Sony i innych.

Rozszerzony materiał filmowy od Warner Bros. „In the Heights”, „Disney’s Cruella”, „F9” Universal, „Snake Eyes” Paramount, „Respect” biografia Arethy Franklin z MGM Studios / United Artist Releasing.

Zachęcaj każdego mówcę do powrotu do kin, gdy branża odradza się po pandemii, która stworzyła życie teatralne około rok temu.

Maggie Q, gwiazda nadchodzącego filmu akcji „Protégé”, mówiła o swoim podekscytowaniu, widząc swoją pracę ponownie w kinach. Bravo rzuciła okiem na swój film „Zola”, a prezes Marvel Studios, Kevin Feige, pojawił się w nagranej wcześniej wiadomości, zanim dostarczył ryczący bęben, który zawierał „Black Widow”.

READ  Sean Penn prosi o zaszczepienie wszystkich członków załogi

„Postanowiliśmy stworzyć niesamowite wrażenia kinowe, które są oszałamiające wizualnie i całkowicie przyjemne w każdym calu kadru” – powiedział Fiji. „Chcemy, abyś poczuł się częścią akcji. To najlepszy sposób na obejrzenie filmu Marvela w dowolnym okresie”.

Abrams wygłosił inspirujące przemówienie, stwierdzając, że jego ulubione doświadczenia miały miejsce w miejscach takich jak kino.

Powiedział: „Myślę, że wszyscy znowu chcemy być dziećmi”. „A pomysł powrotu do teatru i przebywania w dużym ciemnym pokoju z nieznajomymi, krzyczeniem i śmiechem i doświadczeniem mocy tego jest naturalną ludzką potrzebą”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *